Honda VT 125 Shadow (1999)

Vlastník DanV
Vloženo 2.9.2014
Aktualizováno 2.9.2014

První opravdu moje motorka. Jsem s ní nad míru spokojený jak vzhledem, tak i výkonem apod.

První dojmy - Přivezl jsem si ji až z Pelhřimova 26.8.2014, ale ještě jsem neměl papíry. Můžu říct, že to byly zatím nejdelší 4 dny mého života. Konečně v pátek jsem dostal řidičák, tak jsem okamžitě vyrazil na cesty. Zaujalo mě hlavně to, jak pěkně "táhne" už od začátku a když se vytočí do vysokých otáček, tak jde teprve znát opravdová síla motoru.

Silně jsem ještě uvažoval nad Yamaha Virago 125, ale proti Shadowce neměla šanci. Tak jsem si pro ni jel 26.8. do Pelhřimova, naložil, zaplatil a už byla moje :)

Zatím jsem na ní jel jen 3 dny a mám najeto cca 260km. Zabírá pěkně od začátku a na můj vkus je ten výkon úplně dostačující. Svezl jsem i svého tátu, který je robusnější postavy a do celkem dlouhého kopce jsme to fičeli 70km/h úplně bez problému. Mám pocit, že by vytáhla i víc, ale zatím si netroufám. Na rovince mimo město 90ka taky myslím s ještě velkou rezervou.

Zatím více zkušeností nemám, ale hned, jak zase bude pěkně, tak usednu a snad je nasbírám :)

K Shadowce jsem dostal i super doplňky - boční brašny, zadní věž, třásně na řidítka, přední válec, kožený potah nádrže.. prostě to vypadá opravdu báječně!

jikov
jikov napsal 26.01.15 v 18:35 10b.

Krásná mašina,ať Ti dobře slouží a dělá jen radost.

zeus76
zeus76 napsal 26.09.14 v 16:41

Ahoj,Odkud jsi? Máš nějaké trasy kam jezdíš?

Boža
Boža napsal 12.09.14 v 22:14 10b.

Je to paráda za 10 bodů

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 09.09.14 v 18:59 10b.

Krasavice. Pohodu na cestách a kolama dolů. 10.

žižala.
žižala. napsal 03.09.14 v 18:44 10b.

Pěkný čopřík.