Babetta 215 (1989)

Vlastník Kobylak
Vloženo 2.9.2014
Aktualizováno 3.9.2014

Stodolovkaodsouzena k roli zdroje náhradních dílů nebo k cestě na přetavení na hřebíky.Vysvobozena a vrácena na asfalt

První dojmy - Špatný stav,odhaleno pár neodborných zásahů a jiných překvapení.Dle stavu dostala jméno Hujda:-)za 3týdny nalítáno 800km,ale stejně je to Hujda:-)

Motorku bych doporučil pro - Pro mě:-)prostě pro šílence,srdcaře a dobrodruhy

Doplňky na motorce - cyklotacho Sigma,cyklobrašny,košík na nosič,košík mezi nádrž a sedlo a plastová fanfárka se zvukem gumové kačenky z 80.let

S tímto strojem se v mé garáži ani vlastně nepočítalo.Začala to manželka,když mi oznámila že letošní dovolenou trávíme na chatě ve skladbě 4ženský+2děti(taky holky) a já???Ani boha!To bych si musel otevřít hlavu nebo udržovat trojku v krvi.
Okamžitě jsem začal spřádat vlastní Babetta dovolenou.Jenže odjezd skoro za 14dní a co?Doma 207-tu bych nerad trápil někde v kopcích a rozdělaná stavba B215.Tudíž díly na tento model jsem byl zásoben tak jsem narychlo splašil tuhle stodolní B210.
Nepojízdná B210,se zánovním obutím a stav.zadnímy tlumiči.Orig kartička z Brněnského Prioruplácli jsme si za 1500kč.Následovalo týdení martirium s opravami.Krátký výčet vyměněných dílů:motor nahrazen B215 po go,komplet zadní kolo,lanka,stojan,zadní blatník,karburátor Dellorto,výfuk a přelakování modrorezavé na rally červenou.Všechny opravy se nesly v duchu tech.stavu takže leštěnka z toho nikdy nebude.Prostě Hujda
Při zajíždění ještě vychytávány některé nesrovnalosti v elektrické soustavě a před odjezdem najeto 509km.
Dovolená se nakonec jakštakš vydařila.Najeto skoro 400km během 3dnů.
Žabčice-Velké Karlovice-Frýdlant nad Ostravicí-Kopřivnice-Hranice(zde jsem musel odstoupit z důvodu tech.poruchy na spojkách)takže jsem stejně skončil na chatě s ženskýma
Ovšem stroj je už opět v kondici a brzy vyrážíme s kolegy na další 3denní výlet.

Kobylak
Kobylak napsal 01.07.16 v 10:15

Standart 51z

calex
calex napsal 22.06.16 v 22:13 10b.

Tak to je další člen rodiny, ne..? Nemá náhodou ta rozeta jinou velikost? Nebo mi to jen z tý fotky tak jen připadá...?

Babettista
Babettista napsal 03.09.14 v 09:11

vůbec se nedivím, že s 2 Babettami v garáži s tebou chce jet 6 ženských na chatu. Na tyto stroje prostě ženské letí

mirra99
mirra99 napsal 02.09.14 v 14:45