ČZ 125/473 (1963)

Vlastník Theor
Vloženo 13.6.2006
Aktualizováno 8.8.2009

Je to Sportka tzn.19 kola,má 7 poníků,černo-červeny sedadlo,přední blatník je tenčí,řídítka s hrazdičkou.Je celá v původním stavu.Už k ní mám Pava 40 a jak jinak než v původním stavu

Zkušenosti: Je to strašně spolehlivá motorka,jednou mě nechala kvůli špatné indučce(byla tam ta původní bakelitová a to je uspěch,že vydržela těch 43 let),ale domů jsem dojel,mooc si ji vážím!Občas když zastavím na nějaké benzínce nebo na vesnici tak se lidi otáčejí a někteří staří dědové si se mnou povídají,a chválí ji,to mám vždycky strašnou radost.Průměrnou spotřebu na 100km mám 2.8 litru.

Cesty: 16.9.2006-Setkání majitelů a příznivců motocyklů ČZ v Brně,29.4.2007-1.5.2007 jsme si udělaly výlet na Slovensko kousek od Trnavy a spotřeba do 3 litrů na 100 km,výlet se vydařil a ČZ jela bez probému.27.6.2008-29.6.2008-Krucemburk 2008

Cestopis: Jen tak na celé Moravě,Polsko,Slovensko,ale už sem s ní jel 340 km v kuse a bez problemů,jinak celkově jsme spolu najely přes 20000km,bez jediného problému,akorát ta indučka,ale to je moje chyba,měl jsem si vozit nahradní,ale domů jsem s tou špatnou indučkou dojel!

Další info: Je to moje kočka i když o ní spousta lidí říká,že je to hromada šrotu,tak je mě to jedno,protože já vím co je to za skvělej stroj a nikdy a nikdo mě to nevymluví.Sem strašne rád,že ji mám!Je to vlastně moje první motorka a ja vždycky chtěl nějakou Jawu nebo ČZ a sen se mě splnil!

Reportáž: Více na http://theor.mysteria.cz

jawys
jawys napsal 28.05.16 v 22:00 8b.

pěkné...
www.175jawa.wz.cz

vanemuine
vanemuine napsal 23.02.13 v 13:17

Krásně zachovalá zetka Taky bych se po ní otočil, kdyby jela kolem

ROURA
ROURA napsal 12.01.11 v 22:09

-taky se přidám k tý chvále Je to neuvěřitelný v jak zachovalym stavu se dochovala takhle stará motorka. Já jsem se bohužel renovaci nevyhnul. Přeci jen původní stav, je původní stav!

Alescezeta175
Alescezeta175 napsal 29.07.10 v 19:36

Ahoj Theore - máš moc hezkou ČZtku 125,v 16ti jsem taky sháněl tuto nebo typ 453 a nikdy jsem nesehnal to,co bych chtěl,nyní už mám papíry na A do 25kW takže jezdím ana ČZ 175 450.05 a ČZ 175 487. ČZ jsou dosti kvalitní a spolehlivé stroje - z vlastní zkušenosti,takže ať ti slouží skvěle a hodně dlouho! Měj se a ahoj!

klik
klik napsal 13.03.10 v 19:03

moc pekna motorka reknete mi prosim kolik takova motorka asi vazi