BMW F 650 ST (1999)

Vlastník Jon-Marobud
Vloženo 28.8.2014
Aktualizováno 28.3.2015

Můj první stroj. Cestovní enduro z druhé ruky. Jednobuch.

Yamaha XT 660 Z: Velmi hezký motocykl. + vzhled - sedlo, jednoválec
Kawasaki KLE 500: Špatně k sehnání. + Dvouválec - vzhled a cena
Suzuki DR 650: Krásné enduro (cestovní úprava). + vzhled, cena, sehnatelnost - sedlo, jednoválec

První dojmy - Krásně ovladatelná relativně lehká motorka i pro méně zkušeného řidiče. Při vyšších rychlostech nestabilní (lépe se jede ve dvou). Vyšší spotřeba (5-6l).Turistiské plexi nefunguje nejlépe, ale nemám to s čím srovnat. Tandem zvládá více méně v pohodě. Zakázkové sedlo je výborné a pohodlné.

Motorku bych doporučil pro - Nejvíce se podlě mě hodí pro začátečníky kteří chtějí cestovat. Na dálnice to moc nebude, chybí šestý rychlostní stupeň. Ale na okresky a slušnější polní cesty pohoda :)

Doplňky na motorce - Kufr, zakázkové sedlo

Tento stroj jsem si vybral kvůli jeho vlastnostem. Cestovní enduro s 35kw. To je vše co jsem pro začátek chtěl. Nejvíc mě oslovila bezúdržbovost tohoto typu stroje. Až na mazání řetězu se nemusí dělat nic.

Po pár stech kilometrech můžu říct, že mě trápí vibrace (u jednoválce pochopitelné).
Mmaximálka (bez vytáčení do červeného pole jen 120km/h). Moto není přiškrcené. Je to tím, že předchozí majitel podtáčel motor.

Sedlo na zakázku je velmi pohodlné, ale potí se mi na něm zadek... Chce to dělat přestávky. Spolujezdkyně si už tolik nelibuje. Dřevění ji nohy.

Valgard
Valgard napsal 18.03.15 v 18:41 10b.

Pěkný stroj! Tak mnoho spokojených kilometrů!

Jardaxd
Jardaxd napsal 20.09.14 v 16:53 10b.

Co dodat perfektní stroj! kolega má pravdu ta tě doveze kamkoli chceš.

Milan1963
Milan1963 napsal 29.08.14 v 11:48 10b.

Pěkně zachovalá a vybavená motorka, ta tě doveze všude. Motor je držák a ostatní prý taky. 10 bodů.