Harley Davidson XLH Sportster 1200 (2004)

Vlastník dzyry
Vloženo 27.8.2014
Aktualizováno 4.5.2018

Moje prvni africka motorka po relokaci do Johannesburgu, na muj vkus trochu moc chromu ale stejne je krasna.

První dojmy - Trochu nemotornejsi nez muj byvaly Nightster ale je to stara dobra karburatorova verze a vyfuky Screaming Eagle. Po nastartovani se ozve neco uzasneho, nicmene pri jizde uz je toho zvuku skoro moc, mam dojem ze se da srovnat se zvukem lehce ztlumeneho vrtulniku :)

Motorku bych doporučil pro - Kdo chce Harley na pohyb po zaplnenem meste tak je to optimalni volba

Doplňky na motorce - Vyfuky Screaming Eagle, stupacky a hefty

Sportstera mam k tomu abych se dostal rano do prace a vecer zase domu. V Johannesburgu jsou tou dobou casto docela slusne zacpy takze pohybliva motorka je vyborne reseni. Chvilku jsem uvazoval o koupi Royal Enfield ale z duvodu odhadovane horsi prodejnosti a obavy ze po Nightsterovi by mi vykon vyladeneho indickeho jednovalce 500ccm uz nestacil jsem zustal u HD.
Kdyz jsem uvidel tohohle Sportstera libil se mi uz podle obrazku na webu. Kdyz jsem na miste zjistil ze je to vlastne funglovka (najeto 14500km a krome drobnych skrabanecku opravdu novy stroj) tak jsem nevahal :)

jikov
jikov napsal 26.01.15 v 18:45 10b.

Krásná mašina,ať Ti dobře slouží a dělá jen radost.

harly27
harly27 napsal 03.09.14 v 11:24 10b.

To-ma-s
To-ma-s napsal 01.09.14 v 15:39

Milan1963
Milan1963 napsal 29.08.14 v 11:49 10b.

Krasavec !