Kawasaki GPZ 900 (1987)

Vlastník Pabol
Vloženo 13.6.2006
Aktualizováno 17.7.2008

Stará dobrá Kawa, ale na svůj věk jede pořád dobře. Motor má velice vyrovnanej průběh výkonu a krouťáku,takže se na motorce dá jak příjemně cestovat tak i občas pozávodit na letišti. Můj kousek je malinko vylepšen o svody 4-1 a laďák Laser, takže i zvuko

Zkušenosti: Tuhle mašinu jsem koupil v létě 2006 se 64000km na tachometru po řadě Javiček, ČZ a roce trápení Yamahy XS400 a tak trochu si splnil sen o pořádné mašině. Za minulou sezonu se mi podařilo natočit dalších cca 12000km. Po odstranění počátečních neduhů způsobených pravděpodobně lehce zanedbanou údržbou a neodbornými zásahy předchozího majitele - nebo spíše zástupu majitelů se stroj jeví jako velmi spolehlivý. Důležitá je stejně jako u všech strojů důsledná údržba spočívající v pravidelných výměnách oleje a hlavně seřízení ventilů. Kvůli ventilovým sedlům jsem nakonec musel měnit makovici.U této mašiny prvních ročníků výroby jsou sedla sacích ventilů fakt slabé místo jinak odolné a i na dnešní dobu výkonné motorky.

Cesty: Hlavně jižní čechy - Tábor a okolí, občas nějakej ten sraz - Krucemburk, Javáč.

punismers
punismers napsal 06.06.07 v 19:28

Zdravím pravě budu taky kuzpovat GPZetku a už se na ní těšim jen bych potřeboval vědět par věcí jako spotřeba spolehlivost a na co si davat bacha .diky

Čeman
Čeman napsal 23.05.07 v 00:50

Tak tu jsem taky vlastnil,ale vypadala hůř.Hlavně lak.Ale fakt to jelo.jen ta váha...

smazany31541
smazany31541 napsal 01.10.06 v 14:00

jede mu suprove))

napsal 04.07.06 v 17:00

Vítám tě ve společnosti GéPéZeťáků, je to kultovní motorka. Já už ji nějaký čas mám, momentálně trošku rozloženou, potřebuje pár opravKdyžtak písni na mail, můžem si vymněňovat zkušenosti Jinak se nezapomeň číhnout na www.gpz900r.co.uk/, tam najdeš o tomhle modelu snad úplně všechno. <br />
<br />
Hans9r

napsal 14.06.06 v 11:36

ahoj tak další majitel gpz 900r já teda mám gpz 600r ale tuhle má táta máme dvě jednu na nd tak kdyby jsi potřeboval nějaké nd tak dej vědět a dohodnem se jinak jí máš hezkou at ti slouží