Aprilia Tuareg Wind 50 (1987)

Vlastník martinponc
Vloženo 24.8.2014
Aktualizováno 25.8.2014

Po delší řadě fichtlů,přišel tenhle samopal,oproti pionýrům samozřejmě "dělo" :D díky přívěře.Měl jsem jí 3 roky a byl jsem s ní v celku spokojen. :)

První dojmy - Velký,hlučný ale pohodlný.Dalo se s ní jezdit jen tak po lesích,do města,do školy,ale i na menší výlety cca 60km.Kdybych jel dál asi by mi z toho rámusu hráblo.Jak se nejelo za přívěrou tak se zkrátka nejelo vůbec,ale za tu cenu jsem s ní byl spokojenej (17000)

Doplňky na motorce - Výfuk Arrow s titanovou koncovkou(zvuk jak samopal :) )

Tuto motorku jsem si vybral z jediného důvodu,a to protože vypadala jako ty hovada co jezděj dakar.
Co se mi líbylo bylo hlavně to že i přes to ořezávátko co se v ní točilo byla docela dost velká.Což samozřejmě tomu ořezávátku trochu přidělávalo práci :D
Brzdy?Jednoduše tragický,furt to někde teklo.Až do tý doby než jsem si je sehnal z jiný motorky pak to bylo úplně jiný kafe.Klasika u italek-elektrika,komplet překopaná,vyházel jsem z toho pár kilometrů kabelů který nikam nevedli a jen tak tam vysely.Spolujezdec měl smůlu páč to byla jen jedno sedačka :D

Ale jinak jsem s ní byl vcelku spokojenej. :D

LuKaS601
LuKaS601 napsal 12.08.15 v 15:14

Kdysi jsem ji met taky kluci meli same jawy 21,23 atd a ja jsem mel proste masinu. problem byl ze se zadrel pist a docela bylo narocne sehnat novy nebo udelat celkem go motoru podarilo se a dal jsem jezdil. S elektrikou byl tedy poradny problem ale vzpominam na ni v dobrem

DoktorARO
DoktorARO napsal 25.08.14 v 19:24 10b.

Taky jsem ji mel kdysi, vysperkovanou, nalakovanou. Skoda ze nemam ani jedno foto :( snazil jsem se ji i najit, ale asi uz umrela :)