BMW F 650 ST (1997)

Vlastník MIke1994
Vloženo 24.8.2014
Aktualizováno 7.1.2016

Tato motorka mi na první dojem a první svezeni sedla :)

Honda NX 650 Dominator: Nesedla mi

První dojmy - Tak první dojmy z ní byli kladné, jelikož před ní jsem měl Kentoyu Lens 125 :D. Na jednobuch je dost svižná a ani tak moc nevibruje jak jsem myslel a je hodně pohodlná.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro toho komu nevadí jednobuch a zkusne nějaký ty vibrace

Doplňky na motorce - Plexi,tankvak,kufr,zásuvka zapalovače,
Jinak nic ale budou se dávat ještě chrániče páček, větší kufr, padací rámy, nosiče bočních kufrů a boční kufry

No váhal jsem mezi touto a Dominatorem, ale když jsem si sednul na Funduro bylo to jasné.Motorku mám krátce kupoval jsem jí 16.8.2014 ale už jsem na ní najezdil přes 1000 km. Z jízdy mám kladné pocity krásně drží na silnici je a obratná ovladatelnost je taky skvělá.Krásně tlumí nerovnosti. Prostě na cesty ideální i ve dvou. Dle mého názoru jí sedne spíše silnice ale i nějaký ten terén by zkousla.

Tak jsem trošku zainvestoval a Fko dostalo pár doplňků co se mi hodí na cesty :)
Takže jsem koupil vyšší plexi, padáky, přídavná světla, boční kufry a větší horní kufr :)

Pavel1971
Pavel1971 napsal 01.09.15 v 19:44 10b.

Jsou to prostě pěkný motorky
Nemohu jinaknež 10b

Milan1963
Milan1963 napsal 25.08.14 v 15:40

Parádní osvědčená motorka. Mám ten samý motor v Jawě a k cestování je . Užívej si hezké kilometry !