Honda NC 700D Integra (2014)

Vlastník Dobromil
Vloženo 24.8.2014
Aktualizováno 24.8.2014

Integra má rozhodně blíž k motorce než k maxiskůtru, i když pravověrní ji asi nepřijmou. Ovšem jako jednostopý dopravní prostředek do města i mimo něj je excelentní.

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř

Honda NC 750X: Musel bych na ni dlouho čekat, protože s dvojspojkovým automatem byla vyprodaná a bez něj NCčka nedávají smysl. Taky menší praktičnost, ale líbila se mi víc.
Aprilia Dorsoduro 750: Skvělá hravá motorka, na které bych si asi brzy rozbil hubu, protože k blbnutí přímo vyzývá.

První dojmy - Naprostá spokojenost: dvojspojkový automat je pecka, díky němu nevadí nízké ("automobilové") maximální otáčky motoru, dobrý krouťák, dobrá spotřeba (mírně přes 4l/100km většinou po Praze). Skvělý dopravní prostředek do Prahy i mimo ni, ale trochu chybí "fun factor".

Motorku bych doporučil pro - Začatečníci, ti kdo chtějí dopravní prostředek a ne "hračku"

Doplňky na motorce - Originál kufr Honda, vyšší větrný štít od Givi

Když jsem začal vybírat motorku, tak hlavní cíl bylo zrychlení cest po Praze. Další požadavek byl občasné cesty mimo Prahu včetně dálnic. A poslední požadavek s nejnižší prioritou byl zábava za řidítky.
Vzhledem k tomu, že nejsem zkušeným jezdcem, i když papíry mám od 18, koukal jsem po nějakém "hodném" stroji. Proto nakonec šla i zábava stranou. A taky pro kludnější spánek maželky.
Zatím najeto necelých 2000km a maximální spokojenost.

jikov
jikov napsal 26.01.15 v 18:51 10b.

Krásná mašina,ať Ti dobře slouží a dělá jen radost.

jezdec74
jezdec74 napsal 31.08.14 v 21:09 10b.

Gratulace k pořízení a hlavně spoustu pohodových km v sedle