Ducati 999 (2005)

Vlastník mar36
Vloženo 21.8.2014
Aktualizováno 12.11.2015

Vloženo: 15.10.2017, Uskutečněno: 15.10.2017, Zhlédnuto: 26x

Tak jsem se dnes na poslední chvíli rozhodl, že se projedu, takže Liberec-Boleslav-Mělník-Dubá-Česká Lípa-Nový Bor-Liberec, asi 200 kilometrů.
Mezi Mělníkem a Dubou byl v příkopě Hypermotard, ale stál na kolech a jezdec je prý v pohodě. Chtěl jsem zajet i nad Dubou k pumpě, ale je to tam nějaký předělaný a vyhodilo mne to až na silnici mezi Doksama a Lípou, vracet se mi už nechtělo. Škoda, že nikdo nejel se mnou, ale taky jsem ještě pár minut před odjezdem nevěděl, že vůbec pojedu. Počasí super, jen v lesích to už klouže na vlhkém povrchu, viz, ten Motard, prý mu ulítnul předek.

mar36 (4) napsal 16.10.2017 v 08:53

Fando to mi je líto, že jsme se nesešli. On mi Milan říkal, že ti mám zavolat, ale já do poslední chvíle nevěděl jestli pojedu nebo ne.

Milanek13 (48) napsal 15.10.2017 v 21:10

Dneska bylo fakt nádherně. Hezky sis to určitě užil.
Já jsem ale bohužel neměl na motocykly čas .

DejvGSR (52) napsal 15.10.2017 v 21:09

Ahoj Máro, já byl dnes taky, na 848, Štětí, Dubá, Mimoň, Stráž pod Ralskem, Ještěd, Jablonné v podještědí a přes Mimoň dom. Jo toho Hyproše jsem tam také viděl, a také spoustu bouraček plechovek. Jinak na Ještědu pěkně vlhko, s tím sluníčkem nahovno rozeznat, trochu mi to klouzlo, málem jsem měl otisk na trenclích.

KrtekBazi (2) napsal 15.10.2017 v 21:05

Sakra to je škoda mohli jsme si dát dnes někde sraz,já byl taky dneska jezdit a to přímo v Liberci,pak jsem to vzal na Ještěd a zadem na Mnichovo Hradiště a skončil jsem na Dubé Tak se měj čau.

• Rakousko-Alpy červenec 2018

Tak jsme konečně vyjeli, tentokráte na 4 dny do Abtenau v Rakouských Alpách. Vyrazili jsme ve čtvrtek ráno za pěkného počasí, s Fandou jsem se sešel u 4 kamenů a k Milanovi jsme dorazili v půl osmé, abychom naložili zava

Typ: Dovolená
    Vloženo: 09.07.2018
    Uskutečněno: 08.07.2018
  • Tak fakt naposledy!

Včera jsem ještě využil hezkého počasí a byl se kousek sklouznout. Fakt to už klouzalo, tak jsem jel opatrně, asi jen 50 kilásků, cestou jsem nabral plnou Vervy 100 na zimu a po příjezdu uložil holku ke spánku. Tak dobr

Vloženo: 06.11.2017
    Uskutečněno: 06.11.2017
  • Letos naposledy?

Ve středu jsem si trochu prodloužil cestu z práce a jelikož bylo hezky, cuknul jsem řidítkama z Liberce směrem na Frýdlant v Č. přes Raspenavu, Hejnice, přeskočil jsem Jizerky přes Smědavu do Desné, kde je silnice naštěs

Vloženo: 19.10.2017
    Uskutečněno: 19.10.2017