Moto Guzzi V 50 III (1979)

Vlastník dj2wheels
Vloženo 20.8.2014
Aktualizováno 20.8.2014

Moje prvni Guzzi, znalci vědí. Geniální vibrace, velmi slušné duální brzdy, převodovka na správný noze jednička dolů, ve své podstatě moderní motorka

Motorka koupena od Raub (Ústí nad Labem-centrum) - Maximální spokojenost - dostal jsem nejen návody, ale i rady a přesne vím, co je třeba jeste udělat

První dojmy - Na 34 koní jede velmi dobře, super brzdí, pětikvalt řadí nadstandartně, všechny ovladače dělaj co maj a hlavně ty božský vibrace dvouhrnce.-) Lívancovitý sedlo pohodlný nadstadartně, houkání blinkrů je výborná fičura. Spotřeba kolem 5ti.

Motorku bych doporučil pro - Kdo má blizko spolehlivýho mechanika, nebo kdo si dokáže opravit dost věcí sám. Dál pro toho, kdo nechce dojet do Barcelony za den. Vzhledem k jednositzu - ale prý de tam dá dokoupit dlouhej - jenom pro solitery:-)

Doplňky na motorce - Výměna kožených brašen za britskou plnou polní, ale tašky pujdou na repasi, vypadaj líp. Chyběj kolonový světla vzadu, musím tam najít odpovídající odrazky. Sirenu nechám zapojit na klakson.

Tuhle vojenskou Guzzi jsem chtěl vždy, ale neměl jsem sílu trmácet se do kasina do Holandska a kupovat zajíce v pytli. Na webech jsou kolem 2000 EUR jenom rezavý šroty . Když jsem zmerčil na prodej tenhle kousek, tak jsem ho po pár telefonátech vyrazil omrknout. A nebylo co řešit Patina krásná, rez aby jeden pohledal, nic z ní nekapalo. Chytla na startér a na kopnutí hned, blinkry blikají a houkají, světla svítí, duální brzda brzdí skvěle, krouťák tam je a posaz na jednositzu pohodovej. Na rozdíl od 1000/1100 váží tahle V50 něco kolem 200 kg, což je např do města mezi dvě kolony aut zvládnutelný. Takže hned domů odvezt káru, vlakem zpět do UnL, peníze na ponk a prvních 120km společně. Na dálnici díky kratší vojenské převodovce a menšímu výkonu se Guzzina moc necítí, do 105km/h se sice dostane hned ale pak je to boj až k maximálce 120km/h . Za to ve městě jako doma. - soupeří s mojí huskou motardem. Čeká mne vyměna těsnění mezi motorem a převodovkou, oprava denního počítadla na pravý Veglii a pak co se naskytne. Přes mountain bikovou šířku galusek - 100/110 - se celá motorka ovládá standardně. Takže dáme Guzzině 2000 km a uvidíme...

MarioV2
MarioV2 napsal 11.01.23 v 09:49 10b.

Ten jednosic ji sedí! 10b.

Kostelník
Kostelník napsal 03.12.14 v 10:19 10b.

Tak tohle je velká paráda!

The_Rock
The_Rock napsal 28.09.14 v 10:09 10b.

Fakt nádherná mašina. Stylovka nade vše! 10b.

marafzs600
marafzs600 napsal 25.09.14 v 21:59 10b.

nádherná, viděl jsem to i v reálu a ještě lepší

p.epanica
p.epanica napsal 20.09.14 v 00:08 10b.

A zase ... a samá armáda.