Aprilia RS 125 (2003)

Vlastník Wex
Vloženo 19.8.2014
Aktualizováno 6.5.2017

Údržba + oprava

Vloženo: 07.05.2016, Uskutečněno: 07.05.2016, Stav tachometru: 27915 km, Zhlédnuto: 65x, Firma: Žitník Václav - Olšany

Vzhledem k tomu, že během zimy začal jít nějak hůř zařadit neutrál a chtělo to hodně citu a nervů, aby tam padnul, rozhodl jsem se, že motorku dám do servisu, aby se na to podívali, rovnou zkontrolovali píst, válec a udělali kompletní údržbu.

Nakonec to dopadlo tak, že horší řazení způsobila vidlička - měla sjetou hranu, takže sem koupil všechny tři jiné, které jsou téměř jak nové. Když byl motor rozebraný, tak se rovnou udělalo GO motoru - nová ojnice, pístní sada, nicasil a těsnění motoru, ještě by jak píst, tak ojnice i válec něco vydržely (sezonu, možná dvě), ale chtěl jsem od toho mít pokoj a hlavně v blízké chci přesedlat na něco většího, takže budu motorku prodávat s čistým svědomím, že je to OK.

• Polepy

Již delší dobu jsem uvažoval nad úravou vzhledu motocyklu, předchozí majitel ji nechal nalakovat, protože ji položil v nízké rychlosti na štěrku, zvolil červenou "ferrari" a nechal ji naprosto bez polepů. Nyní přes zi

Vloženo: 07.05.2016
    Uskutečněno: 06.01.2016