ČZ 175/502 (1964)

Vlastník Galik
Vloženo 18.8.2014
Aktualizováno 12.8.2015

Cvalík plující ladně krajinou :)

První dojmy - Zvyknout si na řazení, po získání citu motorka jede krásně. První jízda byla v aleji mezi loukami v podvečer, takže ve stylu " pane doktore, vy jste se zase kochal". Jsem unešen z bezvadného posezu a filtrování nerovností... doslova pluje :)... Nesmírná spokojenost.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny kterým se čuník líbí :).

Protože se mi hrozně líbí a jezdila na něm kdysi babička. Poté co jsem zjistil, že se pořád dá sehnat tak jsem si usmyslel, že takovou chci jednou vlastnit taky. A už se tak stalo.

První dojmy byly velice silné a velmi příjemné. Motorka potřebuje seřízení, výměnu,doplnění některých drobností či upravení.
Ovladatelnost je dobrá, jen při pojíždění je je znát celková masivnost a váha stroje.

Motorka je na fotkách v aktuálním stavu, v jakém jsem si ji pořídil. Vzhledem k tomu, že jsem ji koupil bez TP tak doufám, že po čase půjde zaregistrovat na veteránské značky.

12.8. 2015

Přidány fotky aktuálního stavu před veteránskou testací.

GHM
GHM napsal 22.03.22 v 21:32 10b.

Krasna

herec63
herec63 napsal 08.09.14 v 20:00

Parádní kousek ! Jeden z posledních vyrobených kusů .A až budeš mít papíry, tak Ti přeji- "hodně šťastnéch kelometrů s téma panelovéma říditkéma". Dík za komentář !

ghrohe
ghrohe napsal 25.08.14 v 18:55 10b.

pěkná nic jiného nezaslouží než 10 bodíků

brzda80
brzda80 napsal 25.08.14 v 07:57 10b.

To je prostě nádhera! 10

elstrem
elstrem napsal 21.08.14 v 20:10

Moc pěkná de luxka,tak at ti jezdí.