Yamaha YBR 125 (2010)

Vlastník ghost_rider_cv
Vloženo 18.8.2014
Aktualizováno 3.4.2015

Spolehlivá... skvělá spotřeba... vynikající ovladatelnost... a nehorázně se mi líbí

Yamaha XT 125: důvod neuveden

První dojmy - Jak jsem jí spatřil tak jsem se do ní zamiloval. Motorka mi hned padla do ruky. Skvělá ovladatelnost. Přecházím ze simsona takže je to pro mě obrovský skok. Ze všeho nejvíc se mi na motorce líbí spolehlivost. Je krásně svižná. A ta spolehlivost je úžasná, nedá se srovnávat ze simsonem, tohle je úplně jiná liga.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych nejvíce doporučil začínajícím motorkářům.

Doplňky na motorce - Ke stroji mám kufr

YBR-ko jsem si vybral z důvodu nízké spotřeby, kvality+spolehlivosti, ceny a krásného vzhledu. Zatím nemám moc zkušeností, časem přidám. Cestu z Moravy do Chomutova zvládla na výbornou. Co bych ale vytkl je zadní bubnová brzda. Motorka se nejlépe cítí ve městě a okrescích, dálnice jí opravdu nedělají dobře :D Díky vzpřímené poloze jezdce a pohodlnému sedlu se na ní dá v pohodě cestovat, ale chce to dobře naplánovat trasu, protože dlouhé rovné úseky jsou utrpení. Spotřeba je úžasná 2,5l. Myslím že YBR byla ta správná volba :)

vojtasbary
vojtasbary napsal 20.11.14 v 18:45

Fešanda přidej prosím fotku s plexi jak vypadá na motorce

ghost_rider_cv
ghost_rider_cv napsal 28.08.14 v 12:23

Dík na ty proužky se chystám ale mam strach z toho lepení

MartinM_M
MartinM_M napsal 27.08.14 v 22:11 10b.

Nádherná motorka, jen bych přidal červený proužky na kola. Jinak dobrej výběr. Ať slouží a najedeš co nejvíce km bez nehod a poruch.