Suzuki C800 Intruder (2010)

Vlastník iq666
Vloženo 15.8.2014
Aktualizováno 2.6.2015

Po několika letech s Viragem 535 jsem se rozhodl pro "dospělou" motorku. Intruder byl myslím dobrou volbou.

První dojmy - Ve srovnání s Viragem 535 je o dost těžší a tak nějak těžkopádnější. Když ale dosáhne požadované rychlosti, nepustí jí kopec nekopec. I přes vyšší hmotnost jsme si na sebe celkem rychle zvykli.

Doplňky na motorce - Originál plexi Suzuki Intruder + přídavné malé plexi, brašny, rolka, opěrka, laďáky Falcon, padací rám + stupačky

Je to už dospělá motorka, která se přes svojí vyšší hmotnost celkem dobře ovládá. Na zrychlení není žádný dravec, ale dosaženou rychlost drží bez ohledu na kopce. Byl jsem velmi mile překvapen účinností brzd. Oproti Viragu 535 opravdu brzdí. Podvozek je krásně měkoučký a to jsem se do žádného nastavovaní nehrabal. V zatáčkách se chová klidně a vyrovnaně, jen výfuky Falcon mi poněkud omezují sklon do pravých zatáček, ale na to se dá zvyknout. Trochu mi vadí vibrace motoru při rychlé akceleraci při rozjezdu nebo při zařazeném vyšším rychlostním stupni a nižší rychlosti. Jinak je motor poměrně dost pružný. Na pětku lze jet od 50 do 150 km/h. Překvapila mě mile i spotřeba... při klidné jízdě jsem byl na 4 litrech při svižné na 5 litrech. Oproti Viragu 535 je to úplně jiný level ježdění.

ultraX
ultraX napsal 19.08.15 v 21:01

Musí to mať pekný zvuk. Prajem veľa šťastných KM

jikov
jikov napsal 05.02.15 v 13:45 10b.

Krásný stroj,ať Ti dobře slouží a dělá jen radost.

Hanys50
Hanys50 napsal 12.11.14 v 21:13

Dobře jsi si vybral . Uvidíš, že čím více km s ní uděláš, tím více tě bude bavit. Jezdím na ni Rakouské i Italské Alpy a v poho, bez poruchy, bez problémů, pohodlný a spolehlivý stroj.
Gratuluju

Retráč
Retráč napsal 22.08.14 v 11:31 10b.

moc hezká strojovna za 10b

Boža
Boža napsal 21.08.14 v 17:54 10b.

Pěkný cruiser 10 bodů