Honda VFR 750 (1995)

Vlastník Wikk
Vloženo 14.8.2014
Aktualizováno 20.10.2014

A tak se stalo, že přišla a je.

Suzuki DL 1000 V-Strom: Výhodnost nabídky
Kawasaki Versys 1000: Výhodnost nabídky

První dojmy - Zatím jen porovnávám s předešlou a jedná se o zcela jiné poježdění. Zatím moc velká spokojenost. Stabilní, dobře reaguje. Vesměs hodná, ale umí si dupnout. Zatím najeto cca 100km. 20.10.2014: už mám za sebou poměrně čilý pohyb po městě a i vyjížďky. Nevím, ptroč bych se měl rozepisovat, když vše je jak má být. Motorka mi sedí, a zdá se, že i já sedím(e) jí ;-).

Motorku bych doporučil pro - Určitě bych nedoporučil začátečníkům, subtilnějším postavám a lidem, kteří hledají extrém. Pohodář, co nehledá křeslo na kolečkách, ale pružné poježdění i s batožinou.

Původní stroj jsem pro dlouho neopravený defekt odepsal z registru, odevzdal značky. Najednou ale přišla nabídka, kterou byla zatěžko odmítnout. Chtěl jsem řešit koupi nového stroje, kam bychom se vešli pohodlně dva a zároveň si mohli s sebou vzít nějaké věci. Přemýšlel jsem o Versysu nebo V-stromu. Jak jsem psal, přišla nabídka, které bylo těžké odolat a vlastně, když jsem si dal své pro do kupy, tak VFR se do hledáčku vešla s přehledem.

owenovic
owenovic napsal 14.08.14 v 20:15 10b.

super,at ti slouží a dělá jen radost jasných 10bodů