renocar_unor

Yamaha YZF-R6 (2003)

Vlastník Saturnus
Vloženo 14.8.2014
Aktualizováno 9.9.2014

Jsem zacinajici motorkar, cely zivot jsem o motorce snil, tak jsem si v kvetnu udelal konecne radost.

BMW F 800 R: odradil mne uzivatel na youtube, ktery si stezoval na poruchy a drahy servis
Yamaha YZF-R1: byl jsem neustale odrazovan, ze jako prvni motocykl je to priliz... Ale ted po par mesicich uz bych se ji take nebal.

První dojmy - krása a síla

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co maji radi adrenalin ale zaroven to maji v hlave srovnane, supersport je predevsim o zodpovednosti.

Doplňky na motorce - Akrapovic, sportovni razeni, sportovni podvozek, zakazkova sedla, CNC zalamovaci packy, zavazicka, vyssi plexi, kompletni prestavba na novy model vcetne noveho motoru v r. 2011

Muj prvni motocykl, vzdycky jsem touzil po chopperu, ale kdyz jsem se na ne 15 let jen dival, nakonec se mi "okoukaly"... S R6 mame zatim najeto jen zhruba 2000km, po sezone se rozepisu vic :)

context
context napsal 09.09.14 v 16:14 10b.

pěkná , ať ti dlouho slouží a přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

Saturnus

RomanSS napsal 14.08.14 v 14:39

Ten bastl někdo koupil?

Bubla-8
Bubla-8 napsal 14.08.14 v 14:32

Taky, že ta motorka byla hodně dlouho na prodej...nikdo jiný než, ten co tomu nerozumí by to nekoupil