Aprilia SL 750 Shiver (2008)

Vlastník drakulak3
Vloženo 12.8.2014
Aktualizováno 10.7.2015

Ze začátku porouchaná ,ale teď zábavná ,rychlá ale přísná

Motorka koupena od FIRMA:Auto Dukla - Honda Pardubice (Pard - Prodejce se brání jakékoliv reklamaci a ignoruje zákon. Spoléhá na to ,že jedinou obranou spotřebitele je soudní spor.

Aprilia Pegaso 650 Strada: důvod neuveden
Aprilia Pegaso 650 Trail: důvod neuveden
Suzuki DL 650 V-Strom: důvod neuveden
Kawasaki ER 6N: důvod neuveden

První dojmy - Ze začátku to byl šok. Přechod ze 125ccm cestovního endura na 750ccm naháče byl ze začátku docela boj. Odpružení bylo úplné jiné ,pneumatiky jsou mnohem širší a kulatější ,zátah byl šílenej.

Doplňky na motorce - padací protektory, přídavné přední plexi ,automatické mazání řetězu

Už když jsem vybíral svůj nový stroj ,měl jsem jasná kritéria. Motor musí být dvou nebo tříválec. Stavba motorky musí být pro větší postavy se vzpřímenějším posezem.
Motorka musí být vzhledem neotřelá ,ale ne křiklavá. Tohle všechno splňovalo jen pár motorek. No a nakonec z kandidátů vyšel jako nejlepší volba Shiver ,zvláště kvůli motoru a vzhledu. Kdyby Triumph Tiger 800 nebyl tak drahej ,jdu do něho.

Na motorce mám zatím najeto asi jenom 800km ,takže ji nemohu objektivně posoudit.

Jediné poznatky co zatím mám je nádherný zvuk ,výborný palubní počítač a zadní kolo ,které jde velmi lehce do smyku. Motocykl je omezen na 35kw.

Jinak velmi doporučuji autorizovaný servis (Subaru šumperk). Výborné jednání a ochota + rozumné ceny .

Mistake
Mistake napsal 25.01.15 v 19:06 10b.

Užívej a jezdi, jezdi, jezdi ... . 10 je jasná !!

nexus
nexus napsal 13.08.14 v 13:58 10b.

moc pěkná