KTM 660 SMC (2004)

Vlastník Želvín.
Vloženo 12.8.2014
Aktualizováno 12.8.2014

Krásná , rychlá , řvoucí , zábavná . Bude vás milovat v servisu u výrobce pneumatik a také prodejce oleje ...

Husaberg FE 650: Servis...

První dojmy - Našlapování je naprostá bomba !!! Nezkutečně to vibruje , nezkutečně to jede

Motorku bych doporučil pro - Začátečníkům přeci jen to mělo v TP 24kw

Našlapování se musí umět ! Mě to trvalo jen 3,5hodiny a týdení tahání nohy z namožení ale stojí to zato ! Každej sedne na mašinu smáčkne na tlačítko a jede ale KTM ... Chvilku hledat s pomocí dekompresoru horní úvrať pak na to vší silou skočit a ta več začne žít ... Ale jak! Na něčem tak brutálním a agresivním jsem ještě nikdy nejel. Jednička je skoro zbytečná , furt to jede po zadním . Dvojka se už za zcela vímečných situací nechá udržet na dvou kolech ale to už radím 3 ... 4... přední kolo padá dolů a pak 5 . Na utáhlích okreskách jste borec a ve městě Bůh a to byl první důvod prodeje ... jedno nohou bez papírů druhou v nemocnici a třetí na krchově. Druhý důvod je sevis a řeči přítelkyně ze se někde zabiju a pak zabije ona mne ... nechápu... A třetí nejdůleřitější stavba domu... Ale až budu při penězích tak si ji na 100% koupím znova je to totiž návykovější jak nikotin či alkohol.

Kdo má prachy a chuť ať to zkusí žijeme jen jednou a z tohodle supermoto ten zážitek opravdu stojí mohu jen doporučit !!

Machy07
Machy07 napsal 12.08.14 v 22:41 10b.

Paradní funbike