Zipp PRO 50 (2012)

Vlastník Bret1337
Vloženo 12.8.2014
Aktualizováno 17.10.2015

První a ne příliš úspěšná jarní jízda

Vloženo: 06.04.2015, Uskutečněno: 05.04.2015, Stav tachometru: 3800 km, Zhlédnuto: 41x

Vlastně to nebyla tak úplně první jízda - už jsem na ní letos byl dvakrát ve škole... Byla to spíš první vyjížďka Na neděli jsem si naplánoval kratší výlet po okolí, teď bych byl radší, kdybych byl býval seděl doma na prdeli... Prvních 60 km bylo v pohodě, pak ale motorka ztrácela výkon, ve vejfuku to praskalo, jak jsem to ještě neslyšel, a nedostal jsem z ní víc, jak 40 km. Zastavil jsem a začal to zkoumat, je mi více méně jasné, že problémem je tryska v karbci... Vzít si s sebou ale nějaký nářadí - to mě už nenapadlo I vyrazil jsem tedy na strastiplnou cestu dlouhou 40 km směrem domů... Po pár kilometrech mi silnice začala připomínat, že bydlím v "horách", což se projevilo tím, že ručičku jsem málokdy viděl lízat 25ku... Vyjel jsem, už absolutně zmrzlej a naštvanej, poslední velkej kopec, na vrchu byl při krajnicích ještě zbytek sněhu.. Sjíždel jsem už z kopce po serpentinách dolů, když se ze zatáčky vyřítil polskej debil a v tý zatáčce (která je přehledná a prostorná) mě vytlačil na krajnici... Co se stane když motorkou se "sportovníma" kolama najedete na sníh je vám asi jasný... Odnesl to boční plast, doufám, že půjde slepit, protože 1500 se mi teď na to zrovna dávat nechce... Hmm, až budu mít stranou aspoň tak 5000, a nebudu vědět co s nima, koupím si kameru..

Tak vám přeju, ať začnete líp než já

Bret1337 (0) napsal 08.04.2015 v 05:57

TommyPchalek - Jasně, tak když spadneš v 15 km rychlosti, tak se ti nic nestane, žejo Ale motorky mi je líto...

TommyPchalek (0) napsal 07.04.2015 v 22:13

Člověče, klobouk dolů. Ty seš doufám celej, nějaká ta pohmožděnina maximálně!

• První kilometery roku 2015

Po včerejší opravě jsem konečně vyrazil na vyjížďku, která se odehrála bez problémů a bez nehod. Poprvé jsem se taky se svojí padinou odhodlal a vyjel i na rychlostní silnici. Ale jízda v 90 km už na týhle motorce není m

Vloženo: 11.04.2015
    Uskutečněno: 11.04.2015
  • Nákup dílů

Konečně, po několika měsících, mi dorazily náhradní díly. Konkrétně blinkr, žárovky, kapotáž a rukojeť plynu. Namontováno, a už se jen čeká na příznivé počasí :-DD

Typ: Údržba
    Vloženo: 16.02.2015
    Uskutečněno: 07.02.2015
  • Zazimování motorky

Prodloužený výkond je prostě ideální příležitist k tomu, abych prošel motorku od řidítek až k výfuku, ošetříl rám, motor, atd. Motorka je už připravená na zimní spánek :-)

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.10.2014