renocar_unor

Honda CBR 1000RR Fireblade (2009)

Vlastník Gatwick
Vloženo 7.8.2014
Aktualizováno 13.6.2015

Po Italii, Anglii nastal cas vyzkouset neco z daleka a 4 valec k tomu, ale jednoduche rozhodovani to nebylo, ponevadz pokus se vratit k 2V od Ducati byl silny.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Dubí (Teplice)

Ducati Streetfighter 1098/s: vyprodano :)

První dojmy - Ty woe, to jede jak sfina. heeeaaannn, heaaannn. Prvni jizda probehla v Vysokem Myte a nestacil jsem se divit. Proste ve srovnani s motorkama, ktere jsem vlastnil ( Ducati S4R, Triumph Speed Triple 1050) je Honda o poradny kus ve vsech smerech lepsi. Mozna snad ten charakter, tam je to diskutabilni. :) Ducna ho mela na rozdavani, totoz se da rict o Triplu.

Motorku bych doporučil pro - to at si kazdy rozmysli

Doplňky na motorce - Leo Vince SBK, Padaky RD, Ukazatel zarazene rychlosti, Pancerovane hadice, Nadoby brzdove Kapaliny Rizoma.

Ke koupi me dohnala moje soustavna nespokojenost a drobne detaily a nakonec i vyzkouseni 4 valce. Honda se mi vzdy libila a tak zacala honba za nejlepsim kouskem, Ten se mi, dle meho nazoru, podarilo najit v Moto Dubi. Kousek v puvodnim stavu a s velmi malo Km. Bohuzel pocasi nepralo a testovaci jizda neprobehla. Na tu jsem si s sebou vzal odbornika Daniela T. Tim to bych mu rad podekoval. No kazdopadne jedani probehlo hladce a "zajic v pytli" byl nalozen na vleku.
Po kratke seznamovaci jizde, probehla hned vymena oleje a filtru. Nasazena jina obuv v podobe Metzeler Interact K3.

DanFunSun
DanFunSun napsal 07.08.14 v 22:48

...ráda se stalo Ty woe, to jede jak sfina. heeeeeeeeaaannn, heeeeeeeeeeeaaaaaaaannn