Ducati Hypermotard 800 (2014)

Vlastník mainlou
Vloženo 3.8.2014
Aktualizováno 3.8.2014

Ducati hypermotard 821 hodně povedená motorka:)

Motorka koupena od FIRMA:MOTO ITALIA (Praha 10-Hostivař)

První dojmy - Při první jízdě z prodejny jsem několikrát za cestu domů chytil liják,že jsem pomalu neviděl na cestu.Jednu výhodu to mělo mohl jsem vyzkoušet abs a kontrolu trakce,která opravdu funguje na jedničku.:)

KTM byla dobrá motorka ale pro delší cesty hlavně ve dvou a tvrdej ucukanej chod jednoválce je prostě nepřijemnej.Nechtěl jsem ale přijít o spodní zatáh motoru tak jsem zvolil cestu 2 válce,kde se mi zalíbila Aprilie dorsoduro 750 po zkušební jízdě mě zklamal průběh výkonu motoru a měl jsem pocit,že ktm jede daleko líp.Proto jsem zkusil ještě dorsoduro 1200 a to už bylo jiný svezení akorát už je to na můj vkus dost težka motorka.Až konečně na třetí pokus jsem narazil na DUCATI a po najetých 3 tisících km vím,že jsem si vybral správně.Je to lehká skvěle ovladatelná divoká motorka:) Po zvolení palivové mapy urban nebo touring jde motor hladce se spomalenou odezvou na plyn,takže při rychlém přidání nebo ubrání plynu si nebudete ťukat helmama o sebe jízda je krásně plynula vhodná na delší cestování.Po zvolení mapy sport poslouchá plyn na slovo a přední kolo chce pořád vzhůru:)) Překvapil mě zvukový projev i s originálním výfukem.Dlouhodobá spotřeba se drží do 5 litrů což je na těch 110 koní pěkný.Za drobnej nedostatek je uložný prostor,nevejde se ani mini lekarnička pod sedlo.S motorkou jsem nadmíru spokojen,měnit nebudu:)

context
context napsal 04.05.17 v 20:09 10b.

Krásny bike tak, ať ti dlouho slouží a přeji hodně zážitku v sedle

raidrs
raidrs napsal 25.10.14 v 09:32

parádní kousek

mainlou
mainlou napsal 13.10.14 v 21:14

Trošičku asi jako ty o hypermotardu jsi neuvažovala?

cat-nikita
cat-nikita napsal 11.10.14 v 12:13

Ty jsi tak trochu na zlobivý motorky že?

Micheliny
Micheliny napsal 07.10.14 v 21:39