Suzuki DL 1000 V-Strom (2003)

Vlastník karlos18
Vloženo 1.8.2014
Aktualizováno 6.8.2014

Litroví Stromík vlk v rouše beránčím

Honda XL 1000V Varadero: důvod neuveden
Aprilia ETV 1000 Caponord: důvod neuveden

První dojmy - Krásná motorka a ten motor je prostě boží :-), skvělí zátah od spodu, cesták

Motorku bych doporučil pro - Snad pro všechny co chtějí na motorce poznat svět :-)

Doplňky na motorce - 3x kufr , alu kryt motoru, padáky, proužky na ráfkách, tur. plexi

Krásná , silná a ovladatelná motorka.

Jelikož mám už něco naježdíno a ošaháno spoustu motorek tak jsem si troufnul i na litrového Stromíka a udělal jsem dobře.
Stromík nepůsobí tak mastodontně jako Varan a nebo Capouš a přesto je velmi pohodlný . Má příjemný posez a neuvěřitelně silnej motor. Dá se s ním jen tak brouzdat krajinou , ale když vás napadne trochu si zazávodit tak vás moc mile překvapí , jo a nějaký ofroudek tak to není žádný problém. Vzal jsem ho tam kam by se stěží odvážilo i mnohem lehčí endurko ( Oldřichov Písek) a docela obstál , jen ho limitovala malá světlá víška. Spotřeba je tak kolem 6 Litrů což je supr. Poruchy zatím žádný , tak snat to tak dlouho vydrží.

Lubos92
Lubos92 napsal 26.12.15 v 20:22

Ahoj; pěkná .

danny3716
danny3716 napsal 01.08.14 v 20:18 10b.

Krásný žluťásek tak hodně štěstí na cestách

krysoid
krysoid napsal 01.08.14 v 20:03 10b.

dobrá volba taky jsem ho měl a budu na něho vždycky vzpomínat jen v nejlepším,ať ti to šlape 10b