Honda CBF 500 (2004)

Vlastník Družky
Vloženo 31.7.2014
Aktualizováno 31.7.2014

Moje druhá nová motorka se kterou mě čeká určitě mnoho zážitků, zábavy a vyjížděk.

Motorka koupena od FIRMA:Milan Stuparič - MotoShop Tábor (T

Suzuki GS 500E: důvod neuveden
Kawasaki ER 5: důvod neuveden

První dojmy - S motorkou se zatím seznamuji, ale už po prvním testovacích metrech při koupi, jsem věděl, že si budeme spolu rozumět. Moc se mi líbí ovladatelnost motorky, chování se zatáčkách.

Motorku bych doporučil pro - Podle mě pro všechny začínající jezdce, kteří přestupují z A1 na silnější motorky.

Doplňky na motorce - Na motorce nemám žádné doplňky, kromě padacích rámů. Ty se mi na ní velmi libí a dělají motorku mohutnější.

Verze s ABS, dovezeno z Německa, kde mělo jenom jednoho majitele. Druhým majitelem jsem já. Motorka se mi líbi jak vzhledem tak i jízdními vlastnostmi. Co mi trochu vadí je jízda s motorkou ve výšší rychlosti (130km/h a výš), proto zvažuji koupi nějakou větrného štítku, který by alespoň z části ulehčil mé lítající hlavě.:). Na motorce jsou drobné kosmetické vady, které jsou podle mého názoru zanedbatelné a na první pohled neviditelné. Zatím mám na motorce najeto nějakých 250km, takže jsem zatím ve fázi seznamování se.