renocar_unor

TMZ Tula 200 ccm (1990)

Vlastník Burac
Vloženo 31.7.2014
Aktualizováno 31.7.2014

To to je moje Tula, kterou jsem koupil od kámoše v nálezovém stavu a trochu se na tom vyřádil.Udělal jsem jí v army stylu.Bohužel je bez papírů a tak jí mám na chalupě jako přibližovadlo, ale občas se jedu povozit i do terénu.Je to super stroj.

První dojmy - Je to super stroj na blbnutí, ale žádnej rychlík to není.Je dělaná do síly a to v terenů a hlavně v bahně potřebujete.Jel jsem na ní ve dvou a jakmile přijde kopec tak se musí podřadit.Dobrá je dvojka na to se dá rozjíždět z 0.

Doplňky na motorce - Je tam karbec jawa, filtr sání KN, ale opravdu KN a ne čína, štítek je z BMW jinak je vše origo

To to je moje Tula, kterou jsem koupil od kámoše v nálezovém stavu jen tak pro prdel a trochu se na tom vyřádil.Udělal jsem jí v ARMY stylu.Bohužel je bez papírů a tak jí mám na chalupě jako přibližovadlo, ale občas se jedu povozit i do terénu.Je to super stroj.

Rajce_
Rajce_ napsal 12.12.17 v 11:17

Ahoj. Jaký tam máte ten karburátor? 🤔

karlos62
karlos62 napsal 01.05.16 v 11:30 10b.

Ahoj prosím z jake jawy tam maš karburator a v čem je lepší? Jinak ji maš pěkně udělanou ja zatím jen jezdim a taky se chystam na menši předělávky

kiero
kiero napsal 27.10.14 v 09:10

pekná,mám inšpiráciu na dlhé zimné dni

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 09.08.14 v 13:13 10b.

dobrá práce