renocar_unor

Aprilia RSV 1000 R (2004)

Vlastník pretorian91
Vloženo 29.7.2014
Aktualizováno 29.7.2014

Co napsat proste Aprilia RSV 1000 R v originalnim stavu. Na zemi asi byla ale ktery ss tohoto rocniku ne.

Aprilia Tuono 1000R: Nenaskytla se vhodna koupe

První dojmy - Po prvnim usednuti jsem byl prekvapen ze skoro nedosahnu na zem a take ten zvlastni posez jako bych byl na motorce a ne vni jak jsem byl zvykly ze suzuki nebo hondy ale i u raptora...proste neco noveho a to jsem potreboval jako sul proste zmenu.

Motorku bych doporučil pro - Urcite pro zkusene jezdce. Motorka je vztekla a neda nic zadarmo. Takze skocit na ni treba ze 125 asi nebude uplne dobrej napad.

Doplňky na motorce - Zatin zadne ale ladaky ji neminou...

V lednu tohoto roku jsem poridil Hondu x11 a sni obrovske zklamani. Ne ze by to byla spatna motorka ale mne radovy 4 valec na honde vylozene nudil. Proste jsem ten prechod z V2 neunesl. Takze po moto dovolene jsem ji hned dal do bazaru a zacal se pomalinku rozhlizet po necem novem ale hlavne V2. Koukal jsem na inzeraty a okukoval jsem Aprilii tuono ktera byla mym favoritem. Najednou jsem objevil tuhle krasku s moznosti vymeny za nakedbike a rekl si proc po delsi dobe zase nezkusit supersport. navic Aprilia RSV 1000 R byl muj sen od prvni chvile co jsem ji uvidel a slintal jsem kdykoliv jsem ji videl projet. Za tyden jsme uskutecnily vymenu a ja uz se na RSV vezl domu. Asi po 10km jsem vedel ze jsem neudelal chybu a ze tohle je to prave. No rozhodne sni nuda neni. Udrzet predni kolo na zemi je celkem slozite ale proc to vlastne delat kdyz motorka k jizde po
zadnim vybizi. Taky spotreba je velka ale tohle si clovek preci neporidi kuli spotrebe .Proste pro mne je to splneny davny sen a jsem hrozne spokojen. Jedine co bych motorce vytkl je to jak hrozne moc topi. Poprve jsem myslel ze jsem si sedl na rozpalena kamna Taky jizda po meste je doslova utrpenim nicmene motorka vse vynahradi za mestem.

Bači
Bači napsal 14.08.14 v 12:24 10b.

Ať ti dělá jenom radost, vypadá moc dobře..

pretorian91
pretorian91 napsal 30.07.14 v 15:44

Ne ne ctyrvalcovou sekacku uz nikdy a japonce taky ne ...Jako jede to lepe nez raptor ale zase ne o tolik co bych cekal. Spis je to takove hrave protoze predni kolo se velmi rado a casto odlepuje od silnice . Na raptorovy clovek musel chtit tady to se zveda i kdyz nechces Co ma kamarad tuono tak to se zveda jeste lepe ale to je dano posezem. No a taky se to v zatackach nekrouti

Luc_22
Luc_22 napsal 30.07.14 v 14:40 10b.

pěkná italka, ať ti dělá jen radost

strakon
strakon napsal 29.07.14 v 22:11

Dobrá volba Mountfield tě nezaujal? Jede to líp než Raptor?