Honda CB 600S Hornet (2001)

Vlastník ivanatko
Vloženo 29.7.2014
Aktualizováno 14.9.2014

Motorku jsem koupila v roce 2012. Takže ji mám 3 . sezónu. Motka je dobře ovladatelná, hravá, dostatečně výkonná. Táhne již od nižších otáček, je s ní lehká manipulace. Díky polokapotě na jezdce tolik nefouká, což je super.

Yamaha FZS 600 Fazer: hornet se mi zdál hravější, táhl více už od nízkých otáček

První dojmy - První pocity úžasné, padla mi hned do ruky. Líbilo se ji v zatáčkách, musela jsem se krotit. :) Brzdy nejsou vůbec jedovaté. Není to dvouvál, ale za plynem jde také hezky. Jen podřazování na dvojku se ji to moc nelíbí :)

Motorku bych doporučil pro - Doporučila bych ho všem, kteří nepotřebují přehnaný výkon a prostě se chtějí pohodově, ale svižně projet a občas si trochu zadivočit v zatáčkách. Je užší a dobře ovladatelná, super i pro holky a jako motorka pro vážnější začátek (např. po MZ 150 :)

Chtěla jsem zase silniční, přiměřeně silnou motku. Hornet se mi líbil, byl za rozumné peníze a když jsem se na něm zkusila projet, bylo jasno. Prostě jezdí, svítí, brzdí a dělá mi radost. :)
Spolujezdce jsem vezla párkrát a sedělo se mu dobře. Úložný prostor není skoro žádný.
Motorka se nejlépe cítí na silnici a pode mnou :D
Cestovat se s ní dá v pohodě, zatím jsem neabsolvovala nějaké extrémně dlouhé cesty, ale tělo výrazně nebolí a zavazadla se na ni vejdou. Mám nějaké asi italské sedlo, je pohodlné a má takové výklopné háčky, skvělá vychytávka na pavouka.
Mám širší řidítka, většina lidí si to tady na fóru chválí, ale já bych radši užší :)

Již šla do světa. Snad ji bude u nového majitele dobře a užije si více projížděk než tu poslední sezónu se mnou, zaslouží si to.

vraver
vraver napsal 29.07.14 v 20:53

Ahoj, pěkná motorka a celkem vzácnost, kapotovaných Hornetů moc nejezdí
Níže odkaz na ty řidítka,střihově odpovídající originálu,jen za jiné peníze