Kawasaki ZZR 1400 (2009)

Vlastník Luke-78
Vloženo 29.7.2014
Aktualizováno 4.4.2020

Vloženo: 13.02.2016, Uskutečněno: 13.02.2016, Stav tachometru: 9200 km, Zhlédnuto: 5x

Po dlouhém rozmýšlení, uvažování a po různých doporučeních jsem se rozhodl, že budu investovat, a že si splním další z mých dlouhodobých snů.
První sen jsem si splnil, když jsme domů přivezli naše krásné ZZR a druhý sen jsem si splnil, když jsme se konečně rozhoupali a pořídili jsme luxusní laďáky od AKRAPA. Tak brutální zvuk jsem fakt nečekal. Je to opravdu balzám pro uši a naprosto parádní vzhled. Cena byla jediná překážka, která komplikovala mé rozhodnutí. Volba byla mezi Yoshimurou a Akrapovičem. Vzhledem k okolnostem, které se neustále řeší na STK a vhledem k cestování v Rakousku a Chorvatsku, jsem byl ochotný cenový rozdíl za oficiální homologaci překousnout.

mandoska71 (3) napsal 23.02.2016 v 10:54

Já ho slyšel a musím potvrdit ,že nekecá

mavr (10) napsal 17.02.2016 v 11:11

jojo luxusní zvuk

Musigo (35) napsal 15.02.2016 v 14:04

...paráda

• Další z mých menších úprav

Po dlouhém rozhodování jsem nechal konečně nalakovat kola. Stříbrná se mi k této barvě nehodila vůbec, a tak šly do černé perleti. Výsledek je famóóózní. Ještěa se k tomu nahodily proužky od Motolepo ve zlaté barvě a zla

Vloženo: 27.02.2016
    Uskutečněno: 27.02.2016
  • Montáž a koupě motokufrů GIVI

Pro luxusnější cestování jsme si pořídili cestovní kufry značky GIVI. Boční držáky, originál sada, takže super. Vzhledem k tomu, že se originál držák zadního kufru na ZZR prodává pouze v takové verzi, že při instalaci

Vloženo: 13.02.2016
    Uskutečněno: 13.02.2016