Kawasaki ZZR 1400 (2009)

Vlastník Luke-78
Vloženo 29.7.2014
Aktualizováno 4.4.2020

Konečně je to tady! Můj vysněný stroj, po kterém jsem prahnul hodně, hodně dlouho. Opravdově splněný sen!

Motorka koupena od mavr (Velký Týnec) - Naprostá spokojenost a parádní přístup. Je to prostě srdcař!

První dojmy - První dojmy? Musím přiznat, že jsem netušil, jak bude probíhat naše seznamování. Ve chvíli, kdy se otevřeli garážové vrata domu bývalého majitele, bylo rozhodnuto. Ve chvíli, kdy si na tuhle motorku sednete, je vám naprosto jasné, že už nebudete chtít jezdit na ničem jiném.

Doplňky na motorce - Proběhla koupě kufrů od Givi, momentálně instalovány koncovky i svody Akrapovič a už se instalovali drobné doplňky od RD moto: padací slidery, těžítka s adaptéry, uzávěr oleje, rolny, stavitelné páčky, stavitelné matice tlumičů a racingové plexi od Puig. Vše ve zlatém eloxovaném hliníku. Momentálně koupené a obuté nové pryže od Pirelli Angel GT. Seděj jak přilepený, tak se ještě uvidí, jakej bude kilometrovej nájezd?

Zatím nemáme ještě mnoho najeto, ale kolem 800Km už to bude. Ještě se pořád seznamujeme.
Když jsem si na tuhle raketu sedl, bylo mi jasné, že tady už opravdu končí sranda.
Nicméně, motorka je naprosto fantasticky ovladatelná a to jak na místě, tak za jízdy. O výkonu se tady asi není třeba zmiňovat. Je to prostě RAKETA.
Je pravda, že se člověk s mohutnější postavou (cca 100Kg), moc dobře za originál štítek neschová, ale v tom nevidím až tak zásadní problém. Byl jsem po první jízdě na tomhle stroji jako očarovaný. Okamžitě jsme si začali rozumět a padli jsme si do noty. Co se týče brzd, nemůžu si jejich nástup vynachválit. Řazení je přesné, motka jede lehce a plynule, jen ten spodek mohl být trošku ostřejší. Ve vyšších otáčkách se už ale začínají dít věci. Něco jako když tě vystřelí z praku.. Když nelámete za každým kvaltem zápěstí, spotřeba je taky celkem příjemná.
Ve chvíli, kdy si na tuhle motorku sednete, je vám naprosto jasné, že už nechcete jezdit na ničem jiném. Motka má najeto teprve 7000Km, a tak to všechno zatím šlape, tak jak má.
Je to naprosto úžasný stroj!!!

spike-cz
spike-cz napsal 14.04.17 v 17:54 10b.

paráda

capus
capus napsal 05.03.17 v 18:18 10b.

opravdu krásná,pěkné doladění

bawormichal
bawormichal napsal 06.03.16 v 09:29 10b.

Kamaráde spoustu km a kolama dolu

mandoska71
mandoska71 napsal 04.06.15 v 14:56

Pěkný vymazlený stroj.Sílu to má ,že by si aj Remek prdnul do gati

wsbk
wsbk napsal 01.05.15 v 20:26 10b.