Suzuki DR 600 (1985)

Vlastník wolken
Vloženo 27.7.2014
Aktualizováno 27.7.2014

Staré, těžké, poctivé, jednoválcové enduro.,Kick start-co víc si přát

První dojmy - První dojmy? co sem naťukat když to není první Dr co sem koupil. Snad jen,že jede,svítí,troubí,bliká

Motorku bych doporučil pro - Takhle motorka je pro každého kdo má koule a nebojí se starších motorek z větším obsahem bez startéru.

Proč sem si ji vybral? Nevybral. Nehledal sem nic. Prostě sem z nudy náhodou koukl na aukro a tam byla. Tak sem týden přemýšlel a zvažoval jestli ji vůbec chci. Nakonec sem se rozhoupal a napsal prodejci ať mi stroj trochu více popíše.
Po pár emailech sem se na ni jel mrknout. Když sem tam přijel tak mě dost překvapilo,že motorku nevlastní ten co ji inzeroval,ale jeho kamarád co bydlí na slovensku. No co už. Všechny potřebné papíry k prodeji měl vč.plné moci tak sem to dál neřešil. Motorka vypadala vzhledově dobře a ani nebyla dorvaná jako jiný z toho roku. Další co mě mile překvapilo bylo,tak věk majitele. ročník 1951 a ,že motorku vlastní od 1999. Další rána byla když na požádání jestli mi motorku nastartuje mi starý pán odpověděl,že to neumí a že si ji mám nastartovat jestli to zvládnu. Měl sem trochu obavu,protože nastartovat tenhle stroj je dost o cviku a každej je trošku jinej. Ale tahle potvora šla hned,bez pazvuků,rachtání a cinkání. No a když sem ji projel tak to bylo jasný.Tahle musí domů. Měla jako jedna z mála samé klady a když k tomu ještě přičtu novou technickou a ,že její cena byla jako za motorku bez Tp tak to bych musel být blázen ji tam nechat a i nějakou tu vadu bych jí odpustil což sem ale nemusel.

Když sem se rozhodl,že se na ni pojedu mrknout tak sem si říkal je to jen cca 120 kiláků a jestli ji vezmu tak na ní popřípadě dojedu,to nemá cenu brát vozejk. Asi po 40 km sem si vzpomněl jak z toho svinsky bolí prdel když na to nejsem zvyklej. Celej zbytek cesty sem si nadával co sem to za debila,že sem ten vlek nezapřáhl.

No stalo se a opakovat už to nebudu a když si pojedu pro jinou motorku a i když bude jen 10 kiláků tak na vlek.

Doma pak klasika olej,filtry a mašinka si vesele vrčí

miky35
miky35 napsal 31.07.14 v 06:08 10b.

krásná. snad se naše DRka někde potkají

Barney
Barney napsal 28.07.14 v 21:26

Kladivo! A jestli byla za dobrý prachy, proč né

Milan1963
Milan1963 napsal 28.07.14 v 18:35 10b.

Užívej si jízdu na něm...