Aprilia SR Max 125 (2014)

Vlastník Hanzy84
Vloženo 27.7.2014
Aktualizováno 27.7.2014

Je to super stroj. Výkon,brzdy i celkově řízení skůtru můžu jen chválit. Doporučuji všem.

Motorka koupena od FIRMA:RepreCar (Opava-Předměstí) - v pohodě

Suzuki AN 125 Burgman: důvod neuveden

První dojmy - Jediné co můžu vytýkat je absence zásuvky na 12V v přední části motorky. Tahat kabel z kufru mi příjde jako nesmysl. Hned jak bude více času,pustím se do toho. Možná dojde i na kit 200cm , nový variátor a snad i laděný výfuk. A samozřejmě přestvba všeho na LED.

Jízda v pohodě, brzdy taky , podvozek jak žvýkačka,ovladatelnost bez problémů , spolujezdce nevozím, uložný prosotor dostačující ,spotřeba kolem 2,5 l , zatím bez problému. Teda vlastně čas od času zhasne motor

Hanzy84
Hanzy84 napsal 11.09.14 v 18:38

Ahoj , příští rok se pustím do řidičáku , myslím,že zvýšeni výkonu motoru nemá smysl. Už pokukuju po něčem silnějším :) Díky za info ...

petrasdominas
petrasdominas napsal 03.09.14 v 21:35

Nazdar před nedávnem jsem vlastnil stejný typ. Chtěl bych tě varovat před zvyšováním obsahu. Taky jsem měl ten úmysl, ale jeden zkušený mechanik mi řekl, že je to úprava tak na jednu sezonu a potom se motor rozsype. Staré dvoutakty se upravovaly a vydržely, ale tento motor prý není vhodný. Zkus se napřed zeptat kdo má jakou zkušenost. Stejně možná dopadneš jako já a doděláš řidičák a koupíš pořádnou motorku. Šťastnou cestu. Petr.