BMW F 800 R (2013)

Vlastník Axllugi
Vloženo 23.7.2014
Aktualizováno 31.10.2014

BMW F 800 R je moje první motorka, na které se stále učím, každá jízda mě baví víc a víc a myslím, že pro začátečníky je ideální

Motorka koupena od bmw (Hradec Králové) Prosek

Ducati 1000 S 2: důvod neuveden

První dojmy - výborná ovladatelnost, lehká, ve výších otáčkách má krásný zvuk a velmi dobrou akceleraci. Samozřejmě při vyšších rychlostech chybí přídavný štítek, který hodlám zakoupit. Jinak fakt pecka. BMW je BMW

Motorku bych doporučil pro - pro začínající jezdce, pro hračičky a vůbec všechny, kteří nehledají jen třista z místa

Doplňky na motorce - zadní kufřík

Líbili se mi naháče, vybíral jsem mezi Ducati a BMW. Shoda okolností mě dovedla právě k BMW

V nižších otáčkách se motorka chová kultivovaně, plynule, motor velmi dobře brzdí, téměř se při normálních dojezdech nemusí brzdit. Ovladatelnost je podle mě perfektní díky nádrži pod sedlem a nižší váhou. Samozřejmě si jako začátečník zvykám na spojku a neustále pokouším náklon motorky. Alfa omega je podle mne ovladatelnost motorky v nižších rychlostech. Při rychlostech nad 120km/h musí člověk na moto lehnout a nebo pořídit štítek. BMW však nenabízí. Druhovýroba ano :)

Motorka je ideální na klikaté okrsky, nejraději mám táhlé zatáčky. Dálnice je nepřítel

Nejvíce jsem dal na jeden zátah 300km a to ještě se spolujezdkyní a bylo to v pohodě. Jízdní vlastnosti se dvou lidech samozřejmě značně změní. I tak je motorka pořád dost svižná. Celkově mohu jen doporučit, i když nemám s čím porovnávat. :)

Samíc
Samíc napsal 21.05.18 v 22:07 10b.

Moc pěkná

BoBo1
BoBo1 napsal 28.10.15 v 17:31 10b.

Velká paráda na dvou kolech. A to videjko... To byl parádní výlet.

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 02.11.14 v 19:40 10b.

luxusní

cat-nikita