renocar_unor

Yamaha XJ6 (2009)

Vlastník markiblahutka
Vloženo 22.7.2014
Aktualizováno 22.7.2014

Změna je život - tak proč nezkusit čtyřválec :)

Suzuki GSR 600: xjéčko se mi líbilo více vzhledově
Yamaha MT-03: maličká a asi to není to pravé co hledám

První dojmy - "uuufff, co to jee? :D proč to nejede?" :D a ejhle na tachoši bylo víc než bývalo obvyklé - co mi hrozně chybí je zátah odspodu, který jsem naprosto zbožňovala už cagivy. Jízda je plynulá,motorka vůbec necuká, nevibruje.. na cagivě jsem blbě podřadila a dostala jsem šlehu... Mám pocit, že už motorku neřídím, nýbrž se na ni vozím.

Doplňky na motorce - Zadní blikry ve světle- efektní nýbrž nepraktické,ale když už to tam je .. :)

Krásná motorka, hodíme se k sobě :D :D :D

Po prvních kilometrech, jsem si říkala,že je to nuda, obrovsky mě překvapilo jak děsivě snadno jde do zatáček, na Cagivě jsem byla zvyklá se na každou zatáčku připravovat,soustředila jsem se na to abych správně tlačila na řídítka,a takové ty věci okolo a teď jedu a ona ona zatáčí sama, najednou je to pohádkově snadné. A kupodivu ne nudné - s výsledkem: po x kilometrové vyjíždce nejsem zedřená jak kůň. - příjemná změna :)

Co mě teda zklamalo jsou brzdy - slabota ... po přesných brembách a panceřových hadicích je to teda slabý odvar, ale už si taky zvykám, tohle je jedna z věcí, které bych doladila. Převodovka mě taky trošku pije krev, nevím jestli mám malé nohy či co, ale když řadím, jak jsem zvyklá špičkou boty tak mi to skáče z jedničky na dvojku do neutrálu, to by mě občas urvalo, ale už se učím si nohu posunou a řadit víc nártem a v tomto případě už je to v pořádku. Čeho jsem si taky všimla, že mi nějak rychle ubývají čárky u značky "Fuel", ale spotřebu jsem ještě nepočítala radši :D

No když to shrnu začínáme si na sebe zvykat, z prvu jsem byla rozčarovaná, protože mi chybí lepší komunikace mězi námi, přehlíží moje chyby - jestli to je dobře nebo ne uvidíme časem.

Něco mi ale Italského přeci jen zůstalo - přilba a přední vidlice z ducátky - spokojenost :)

kawasa
kawasa napsal 30.10.14 v 17:18 10b.

Taky sem si ji koupil a zatím spokojen

context
context napsal 23.07.14 v 16:24 10b.

pěkná yamaha , tak ať ti dlouho slouží a přeji ti dlouhou sezonu bez nehod

-Jandys-
-Jandys- napsal 22.07.14 v 22:58 10b.

Markétko gratulace a přeji brzké soužití s novou potvůrkou,to půjde