Husaberg FS 650 (2003)

Vlastník BLAŤÁK125
Vloženo 22.7.2014
Aktualizováno 9.12.2014

Mám na Husákovi najetých pár hodin a chová se to úplně jinak než předchozí motorka Blata taky motard. Na ten výkon odpovídá podvozek a brzdy ale až na tom budu mít něco naježděné tak si podvozek nastavím podle sebe.

První dojmy - První dojmy byli brutální, motorka jede od spodních otáček,motorka má tendenci se furt stavět na zadní takže to chce zkušenosti, které jsem pochytal z předchozích motorek. Zatím jsem spokojený motorka jede jak má akorát olej musím měnit po 10 Mth. a ventily si dělám sám doma a GO motoru taky není sranda hlavně s dílama, které na internetu nejsou moc k sehnání.

Motorku bych doporučil pro - Pro vyježděné chlapy.

Doplňky na motorce - Momentálně žádné

Chtěl jsem nějaké Supermoto, protože na české silnice nic lepšího není a motorka je na píčoviny a to mě baví stopie a wheelie atd. má to výkon a díky tomu motorka zlobí což je strašná sranda a ten vražedný zvuk jednoválce o obsahu 650 je monstrozní :) . Můžu si jezdit terén i silnic a neřeším pády maximálně si odřu gryp a to je všechno, prostě motorka za všechny prachy.

BLAŤÁK125
BLAŤÁK125 napsal 09.12.14 v 00:14

Borci dělám motor rozjebal se týpek předemnou mě ojebal motor byl 8 MTH pojízdný když sem měnil olej po 3ch dnech tak v něm byli špony a ted dělám GO motoru takže :PÍST, VÁLEC, ZAPALOVÁNÍ, KLIKOVKA, OJNICE + LOŽISKA :) to je jasný :) a cena 40 000 KČ mám rok 2003 ale motor už je 2004 takže na něj seženu zapalování, protože na rok 2003 už se nedá sehnat zapalování jak v česku tak zahraničí probíral jsem to z mechanikem přímo od Husabergu, který mě teď dává motor do kupy.

prochi63
prochi63 napsal 26.07.14 v 23:22

pěknej

Daniel_cz
Daniel_cz napsal 22.07.14 v 13:12 10b.

Taky bych si ho někdy chtěl pořídit.