Suzuki TS 50 (1995)

Vlastník gomin
Vloženo 20.7.2014
Aktualizováno 20.7.2014

Je to moje první crossa . Jsem sní velice spokojený ale ma jeden haček nechce točit víc jak 8000 otaček .

První dojmy - Na to že je z 95 roku jezdí velice pěkně. Sice nejde točit víc jak 8000 otaček tak v terenu nema problem . Skače se sni velice dobře tlumiče přední i zadní jsou velice kvalitní a nemaji problem i s většími skoky .

Suzuki ts 50 není žadny extra stroj ale na to že ma 20 roku je to jen 50 vzduchem chlazena tak je fakt dobra . Ram je velice pevny a s temi mněkymi tlumiči je jizda v terenu celkem pohodlna . Skoky a těší teren ji da sice zabrat ale zvlada . Najel jsem na ni 700 km pouze v terenu a nic se neporouchalo ani nerozbilo vždy mně dovezla domu . Spotřeba je kolem 3 litru ale na to že jezdi furt na haldě a v lese po polich tak neni zas tak velka . Když jedem na ní dva tak je už leniva ale jak jezdím sam tak je celkem svižna v terenu i na cestach .

chybí mi boční plasty a nemužu je sehnat byl bych rad kdyby jste mi napsali nejake obchody nebo nabídky kde to seženu díki
Nevíte co muže dělat že nechce točit víc jak 8000 otaček už jsem to tak koupil a nemužu na to přijit .

p.epanica
p.epanica napsal 20.07.14 v 14:37 10b.

parádní stroj, ať vydrží ještě nejmíň dalších dvacet ...

appa23
appa23 napsal 20.07.14 v 10:51

zadní kolo je snad z ČZ nebo jawa