Yamaha FJR 1300 (2007)

Vlastník tukan77
Vloženo 16.7.2014
Aktualizováno 24.6.2016

Moje FraJeRka je opravdovy cestak za slusne penize. Motor jde prijemne, sily ma vic nez potrebuji.

Motorka koupena od FIRMA:Y Moto Praha (Praha 4-Braník) - Vse ok

Kawasaki GTR 1400: po usednuti se mi zdala uz moc sportovni
BMW K 1300 GT: vyssi cena a obavy z cen dilu

První dojmy - Po usednuti z meho Bandita 1200 na fjr me zarazilo hlasite cvakani prevodovky a odpor(brzdeni) motoru pri ubrani plynu. Na kvalty si pomalu zvykam a kompresi uz nevnimam vubec. Je to dobre navykova motorka. Pri otaceni na miste s manzelkou je znat vaha stroje, ale za jizdy naopak moto pekne drzi a jde si s ni i pohrat.

Motorku bych doporučil pro - Urcite bych fjr doporucil vsem lidem, co chteji pohodlne a rychle urazit jakekoli vzdalenosti, bez strachu ze se nekde neco pokaka:-)

Doplňky na motorce - Vyhrivane rukojeti mam z vyroby. Vymenil jsem original vyfuky za leo vince sbk, koupil original tankvak yamaha fjr a navigaci garmin zumo 550. Jeste chci poridit rollbag dozadu a v lete 2015 pojedu bud Chorvatsko, Korsiku, nebo Recko. Vse bude zaviset na financich.

Chtel jsem cestaka na delsi vzdalenosti. Muj puvodni plan byl bmw gs 1200 ale je tam rozdil 80-100000kc pri stejnem roce vyroby a ja proste nedosetril. Nechtel jsem si brat pujcku a tak bylo rozhodovani zuzeno na cetovni japonske moto. Kawa gtr mi nesedela a i kdyz se mi zprvu yamaha libila nejmene, dnes jsem rad ze jsem tak ucinil. Je to hojne pouzivany moto, takze dily se daji sehnat velmi dobre i starsi a vsichni se kterymi jsem mluvil mi potvrdili, ze moto je velice spolehlive! Jedina slabina je kroutici se zadni leseni pri prelozeni.

stanley11
stanley11 napsal 11.01.15 v 19:49 10b.

Pěkná FJRka... a koukám že máme stejného mechanika...

PYTEL1
PYTEL1 napsal 17.07.14 v 08:06

Suuppeerr 10b

tonysek82
tonysek82 napsal 16.07.14 v 09:57 10b.

krasna moto...skoda ze me predjela