renocar_unor

Suzuki M1800 IntruderR (2007)

Vlastník Bavor1
Vloženo 15.7.2014
Aktualizováno 15.7.2014

Pojízdná továrna na požitky :)

Honda VTX 1800: důvod neuveden

První dojmy - Koupil jsem ji 220 km od baráku a vezl jsem si ji domů po vlastní ose. Až po cestě jsem zjistil, že spojkové lanko drží na pěti posledních drátech – což vysvětlilo to hodně nestandartní chování stroje, které jsem přičítal propastnému rozdílu mezi VT600C (moje dřívější) a M1800R. Doma jsem lanko vyměnil a zamiloval se.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil všem co to mají v hlavě srovnané. Dá se sní jet "kochačka", ale když se za ní zatáhne je to peklo!

Doplňky na motorce - Na motorku jsem dal opěrku s nosičem a kožené kufry.

Při výběru jsem váhal mezi VTX1800 a M1800R. Rozhodl silnější motor a hlavně 240 guma v originálu.

Motorka je překvapivě dobře ovladatelná. Nepozná takřka žádný kopec. Jedinou slabinou je váha při brždění – musíte si držet větší odstup od vozidel před vámi.
Spolujezdec: většinou ani nevíte, že ho tam máte – doporučuji ověřovat :).
Spotřeba: není to 125cm3.

Co nemá ráda: motorka nesnáší příčné nerovnosti (sváry, „housenky“, D1) – nepříjemné rázy do předních tlumičů. Nedoporučuji výjezdy mimo vozovku – jen s nejvyšší opatrnosti!

Cestování: na motorku jsem přidělal opěrku – bez ní si spolujezdec cestu vůbec neužije. Dále na ní mám velký nosič a velké kožené kufry. S touto výbavou můžu vyrazit ve dvou na týden kamkoliv.

Čadil
Čadil napsal 09.07.18 v 21:26 10b.

Bladebiker
Bladebiker napsal 02.08.14 v 08:21 10b.

Pěknej cruiser-power :D

Peterka72
Peterka72 napsal 22.07.14 v 04:07 10b.

Dobrá volba . Přeji mnoho spokojených kilometrů a vitej do - http://www.m1800r.cz/

žižala.
žižala. napsal 18.07.14 v 20:41 10b.

Supr kousek.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 16.07.14 v 16:35 10b.

Supr kladivo gratulejšn