renocar_unor

Yamaha XVS 650 Dragstar Classic (1999)

Vlastník eMKey68
Vloženo 13.7.2014
Aktualizováno 27.3.2017

Motorka vypadá robustně a majestátně a je moc hezká. Nikdy bych ji nechtěl ublížit.

Honda VT 600 Shadow: Nenašel jsem takovou, která by se mi líbila a byla k mání.

První dojmy - Nedokážu říci, zda mi padla ihned do ruky. Je moje první a zvládám ji, takže asi ano. Měl jsem obavy, zda ji dokážu v prvních kilometrech v životě na motorce zkrotit, ale je to bez problémů. Ona chce. Díky laďákům má krásný zvuk a když jezdím, tak se usmívám jak idiot.

Motorku bych doporučil pro - Je jedno, zda jste zkušení či začínáte. Vhodná je pro všechny, co mají rádi krásné stroje a pohodu z jízdy.

Doplňky na motorce - Padáky, laďáky, kožené brašny.

Na co nedám dopustit:
Když se rozjedu po cestě a rozbublám motor, nebo se lehce nakloním v zatáčce a k tomu se rozsviští vítr, tak mě napadne, že takhle se opravdu dá trávit život. Co se týče ježdění, je to paráda.

Další postřehy:
Jako správnému začátečníkovi mi trochu dělá obtíže pomalá jízda okolo 20 km/h, ale nic dramatického. Zkrátka až se moto rozjede na 45 km/h, tak se téměř řídí sama, vy potřebujete jen udílet náznaky, kam chcete jet. Víc jak 100 km/h není problém, ale největší pohoda je při rychlosti tak 80 - 90 km/h.

Nesnáším parkoviště ve svahu a na něm štěrk ... To vymyslel nepřítel motorek.

pavsa66
pavsa66 napsal 06.08.14 v 11:53 10b.

pavsa66
pavsa66 napsal 06.08.14 v 11:41

Hezký Dragoušek přeji mnoho bezpečných kilometrů.

SonyLee
SonyLee napsal 14.07.14 v 10:03 10b.

Parádní Drag spousty pohodovejch kiláků přeju

žižala.
žižala. napsal 13.07.14 v 20:02 10b.

Supr strojovna.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 13.07.14 v 18:34 10b.

Suprovej Dragouš a máš ůplnou pravdu / Nesnáším parkoviště ve svahu a na něm štěrk ... To vymyslel nepřítel motorek. /