Harley Davidson Custom (2006)

Vlastník -Pepíno-
Vloženo 13.7.2014
Aktualizováno 29.10.2015

Toužil jsem po nějaké stavbičce se širokým kolem. No na najednou se mi namanula ke koupi, to se prostě neodmítá!

Motorka koupena od USA

První dojmy - Jeli koš bila koupená jako bouraná,první jízdy byli spíš o tom co se kde posere,upadne, nebude fungovat. Nic se do posud nestalo a to mám za sebou už 1600 km. Jinak pro ty co se nevezli na 300 gumě a tvrdí že se na ní jezdí špatně ( blbost). Položíte jí až na stupačku provalíte zatáčku stovkou a sedí jak přibitá :-) jde jen o zvyk

Motorku bych doporučil pro - Pro toho komu se líbí

Motorka je vyrobená pod názvem EVIL SPIRIT s motorem S & S o obsahu 1600 a 6 stupňovou převodovkou,přední kolo 21/2,5", zadní kolo 18/ 10,5" takže guma 300mm . Nádrž i když se to nezdá tak 25 L. Motorka byla koupená v USA a to bouraná v aukci (podle fotek) Pak čekání čtyři měsíce co vám to vlastně dojde za vrak Další tři měsíce jsem jí dával do hromady, takže opět čekání na díly z USA ,protože u nás za všechno chtěj nekřesťanské peníze. Pak to začalo, všechno odstrojit,svařit stolici na rovnání rámu ,Narovnat zadní blatník a dát mu aspoň nějaký tvar (všechno je z 2mm plechu i nádrž ta díky tomu přežila jen se škrábancema a malou prohlubní, srovnat stupačky které jako zázrakem přežily, filtr se musel objednat novej ten byl uraženej,řídítka s ovladačema taktéž (na sarajevo) přední světlo a blinkry též v čoudu,sedačka taktéž není, výfuky placatý neurčitého tvaru, no a na závěr ještě proražený zadní kolo.Pak se už jen brousilo,kytovalo a stříkalo, montovalo. Jooo málem bych zapomněl na vyčorovanou hydraulickou spojku, naštěstí je tu dost šikovných lidí co po konzultacích jak vlastně má vypadat jí vyrobily Tímto jím moc děkuji.

No a konečně přišla první jízda.Rozjezd proklouznutí zadního kola a to jsem si uvědomil ten krouťák, prrr pomalu. Brutální síla brutální zvuk , no tak pár jízd po okolí dolaďování a už to frčí. Nezkus co to dá, po naší krásné dálnici :-o 180km ale to už přestává být stabilní,nakonec chopper není o lítání jako blázen. Takže pohodová jízda při které cítíte v těle každé přidání plynu neboť motor s převodovkou jsou natvrdo na rámu.No do zatáček jí musíte trochu pomoct ,jejích 320 kg se snaží jezdit rovně.Jinak jediný úložný prostor je rolka a tam je lékárnička s vestou, takže s tím co si mám vzít na cesty je jasno.Výhodou je naklapávací sedlo spolujezdce,takže baťůžek taky uvezu, ale tu ještě musím nechat o čalounit. Tak teď už jen vyrazit na nějakou tu vyjížďku a třeba se někde potkáme ahoooj

wolinees
wolinees napsal 24.04.22 v 12:29 10b.

super moc povedena!!

MMMM.
MMMM. napsal 09.01.19 v 22:29 10b.

krásná

Raisik
Raisik napsal 01.01.17 v 13:54 10b.

DanB
DanB napsal 24.02.15 v 10:57 10b.

Pěkná, moc.

Gallia