Honda CBR 1000RR Fireblade (2009)

Vlastník Romano73
Vloženo 11.7.2014
Aktualizováno 14.3.2018

Vloženo: 24.10.2014, Uskutečněno: 19.10.2014, Stav tachometru: 23600 km, Zhlédnuto: 2x

Tak jsme v neděli vyjeli směr Most, abychom ještě letos trochu pojezdili na okruhu.
Cesta v mlze nebyla úplně nejlepší, a po příjezdu do Mostu již byly pouze volné jízdy v 13 h.
Odjeli jsme celých 13 minut a jízdu ukončil červený prapor kvůli havárii jiných dvou motorek.
Celkově tedy zklamání, ale alespoň jsme potkali pražskou Kawasaki partu a projeli se do Mostu a zpátky do Plzně.
Za fotky děkuji Kubovi a jeho partě, takže se trochu chlubím cizím peřím .
Každopádně jsem rád, že jsem se vrátil po zranění právě do Mostu, takzvaně na místo činu.
V příští sezoně budeme určitě pokračovat.

Lukamot (43) napsal 24.10.2014 v 22:11

Už aby bylo jaro a mohli jsme pořádně zatopit

• Výlet Loket

Tak jsem vyrazili protáhnout mašiny trochu na sever. Přes Stříbro, Planou u M. Lázní, Bečovské zatáčky jsme dojeli na oběd do Lokte. Z Lokte jsme jeli směr Karlovy Vary, Praha, a přes Jesenici, Kralovice, Plasy zpět. K

Vloženo: 19.06.2016
    Uskutečněno: 19.06.2016
  • Nová helma

Protože mi při posledním ježdění v Mostu při pádu praskla dosavadní helma Scorpion, která byla fakt výborná, nadělil jsem si předčasně dárek k narozeninám. SHARK RACE- R PRO - krásně lehká carbon/aramid přilba s příjemn

Typ: Koupě
    Vloženo: 15.05.2016
    Uskutečněno: 15.05.2016
  • Nedělní projížďka.

Přes deštivé ráno jsme po obědě vyrazili protáhnout naše Hondice, v Klatovech se k nám přidal Michal se Suzou gsx-r750. Projeli jsme Horažďovice, zajeli na letiště v Tchořovicích, odkud nás vyhnali naši bdělí ochránci a

Vloženo: 26.04.2015
    Uskutečněno: 26.04.2015