Harley Davidson VRSCF V-Rod Muscle (2014)

Vlastník Brumisek
Vloženo 11.7.2014
Aktualizováno 11.7.2014

Přechod z Dyna Wide Glide na tohohle svalovce. Pocity? Naprosto uchvácen!

Motorka koupena od FIRMA:Motocykly Brno (Brno-Černá Pole) - Vynikající.

První dojmy - Tuhle mašinu jsem si v Harleji zkušebně projel a věděl jsem, že ji musím mít. Je to úplně něco jiného než HD chopper, kterého jsem měl předtím. Tenhle krasevec podle mne spojuje oba světy těžkých a svalnatých HD s rychlými a zábavnými silničkami. HD V-rod Muscle umí jet pohodou majestátně krajinou a zároveň, když máš chuť, tak tě svými deseti tisíci otáčkami pobaví krutě dravou jízdou.

Motorku bych doporučil pro - Asi nedoporučuju začátečníkovi. V-Rod je se svými 122 koňmi a 0-100 za 3 vteřiny opravdu strašně silnej stroj. Je potřeba respekt. Na druhou stranu, skvěle sedí na silnici, takže se paradoxně cítím mnohem jistější, než s HD Dyna Wide Glide.

Naprosto dokonalá motorka, našel jsem, co jsem hledal. Je to HD, ale není to prostě jen o železe a "traktoru". Vypadá svalnatě, chlapsky a přesto umí jezdit hodně rychle a dravě, když chcete. Jízda je pak prostě jen podle vaší chuti. Klidně pohodová projížďka krajinou nebo dravec na dálnici. Umí oboje a oboje umí naprosto skvěle. Mimochodem, motor navrhovalo Porsche, takže asi tak...

Brzdy velmi kvalitní, až jsem byl překvapen. Zadní 240mm kolo sedí, jak přibitý. Velmi komfortní pocit z jízdy. Posez na první posezení trochu nezvyklý, po dvou jízdách jsem ale strostl a vyhovuje mi to. Žádný úložný prostor (jak je již u HD zvykem), takže pak otázka převozu proviantu. Spotřeba vyšší, než jsem byl zvyklý. Tedy něco kolem 6 - 7l/100.

Pokud bych to měl celé shrnout do základních pocitů tak je to stroj, který strašně dobře vypadá (chlapsky, dravě, masivně, zvlášť to zadní 240 mm široké kolo), skvěle se řídí (žádný problémy uřídit tuhle váhu, díky nízkému posezu parádně ovladatelná, stačí polechtat plyn a krutá akcelerace vás přitiskne do sedačky), a neskutečně dobře sedí na silnici (mnohem bezpečnější pocit při jízdě).

Špóna297
Špóna297 napsal 26.02.15 v 13:26 10b.

tak hlavně opatrně see u on the road!

kenalim
kenalim napsal 27.01.15 v 22:07 10b.

pěkný bike také se mi líbí

Topol
Topol napsal 25.07.14 v 12:30

Ta barevná kombinace je onanie!

Markypes
Markypes napsal 24.07.14 v 12:51

Úžasný, krásný prostě wow

nightdriver
nightdriver napsal 21.07.14 v 21:50 10b.

To bylo moje dilema - V-Rod nebo Night-rod - nejraději bych oba 😊 Krásná mašina... Trochu mě štve ze ma hezčí prdel než Night Rod 😃