Honda CB 1100/EX (2013)

Vlastník tudor
Vloženo 8.7.2014
Aktualizováno 26.7.2015

Vzpomínka na legendy Honda CB v moderním pojetí.

Motorka koupena od FIRMA:Racing Team H.J.M. (Dobřichovice) - solidní jednání, rychlé termíny, přijatelné ceny

Triumph Bonneville SE: moc veterán
Moto Guzzi V7 Stone: slabý a moc charakteru
Harley Davidson XR 1200: nevyrábí se nový
Kawasaki W 800: ani nevím

První dojmy - Motorka je překvapivě malá, i když rozhodně ne lehká. Vzpřímený a pohodlný posaz, vše funguje jak má. Motorka je vynavena C-ABS, ale zatím jsem neměl možnost ho vyzkoušet. Příjemnou sekundární vlastností je přenos brzdné síly i na kolo, kterým zrovna nebrzdíte..takže se motorka neponořuje předkem. NAvzdory různým názorům si nemyslím, že by sebelepší řidič dokázal přebrzdit počítač.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo hledá klasickou, poctivou motorku, která dobře jede a vypadá, nemá ambice trhat rekordy a dávat kolínka a když zrovna nemá náladu, nechá se bez hanby předjet plechovkou.

Doplňky na motorce - alu štítek v café stylu, madlo spolujezdce, Power Commander V a nyní už jsou nainstalované i dva výfuky Moriwaki, které mašině daly krásný dravý zvuk a taky vyváženost a kýženou symetrii. 2.12. - nové sedlo Tiros z Japonska...vypadá obdobně jako na DLX verzi CBčka ale je širší, vyšší a pohodlnější.

K 1.4. přibyly alu kufry od Hepco Becker. Samozřejmě sundavací a zastamdací..pro takové to lokální posunování...

Chtěl jsem klasiku, a po průzkumu segmentu retro motocyklů jsem usoudil že se jedná za dané peníze o "nejvíc motorky".

mates3
mates3 napsal 06.12.20 v 09:41 10b.

krasavice

tudor
tudor napsal 20.03.17 v 15:14

stále na prodej
dokonce se slevou

tudor
tudor napsal 23.09.16 v 12:28

Obměna, zakoukal jsem se do Thruxtona a bohužel mám jen jeden zadek - jiný důvod to nemá

tom.tykal
tom.tykal napsal 21.09.16 v 21:17

Když jsi spokojen, proč ji prodáváš? Já mít dost peněz, hned bych ji koupil...

tauri
tauri napsal 08.11.15 v 17:19 10b.

Moc pěkný stroj, ty výfuky bych hrozně rád slyšel. Letošní sezonu jsem zrovna dneska poslední vyjížďkou ukončil, kdyby ti to nevadilo, v té příští bychom se mohli někde setkat.