Honda CBR 1000RR Fireblade (2007)

Vlastník Jedi....
Vloženo 7.7.2014
Aktualizováno 31.8.2014

Honda CBR 1000RR 2007 v black and white Repsol verzi.

Yamaha YZF-R1: John McGuinness, Marc Márquez

První dojmy - Měl být červený s bílými koly :) Místo toho je v (zatím) netradiční černobílé Repsol variantě. Láska na třetí pohled.

Motorku bych doporučil pro - Pro Mě. Kdo se musí ptát ostatních co si má koupit za mašinu je kokot.

Doplňky na motorce - Öhlins
Termignoni
pancířky
lámací páčky

Vybíral jsem prakticky jen mezi CBR a YZF R1. R1 se mi líbila více a chtěl jsem zkusit jinou továrnu, ale čím víc jsem nad tím přemýšlel, tím více jsem se přikláněl k Fárošovi, který se mi nikdy nijak extra nelíbil (hlavně ten polopičoidní budík mě sral).
Když jsem přijel na inzerát byl jsem rozhodnutej, že motorku nevezmu. Plasty nejsou originální a místama pořádně nelícujou. Spodní klín byl navíc opálenej od svodů. Pak jsem se, ale projel a to změnilo všechno. Bylo to přesně co jsem hledal. Motorka navíc za slušný peníze a majitel měl solidní jednání.
Hned po koupi šla na servisní prohlídku, která neobjevila žádné následky většího pádu.

Zatím není moc co psát, ještě se mi nepodařilo ji pořádně protáhnout po okruhu kam patří.

Koupil jsem ho na prořezaných slickách (panebože), teď mám obuty R10 (aleluja).

Co se mi strašně líbí je, jak je motorka prostorná. Oproti 6tce Hornetovi mega rozdíl. Když jsem potřeboval chytnout na Horneta GOPRO, transponder, GPS tracker docela jsem se nadřel. Tady je místa třiprdele. I posez je paradoxně přirozenější, jasně váha jde na ruce a docela mě bolí za krkem, ale nekroutím nohy jak kačer Donald jako na Hornetovi. Už se nemůžu dočkat vysedávání:)

Po koupi jsem hned dal pancířky, vyměnil desky a koupil lámací páčky. Brzdy jsou, ale furt na úrovni Gixera, který jsem měl půjčený minulý rok (na hovno). Mám podezření na pumpu.

Laďák je tam špageťáckej Termignoni, kterej proti Scorpionovi co jsem měl na H6 zní 4%. Přijde tam Arrow.

Chci pořídit "origo" červený kapoty, tyhle zůstanou na okruh.

Hornet měl číslo 34 (Kevin Schwantz).
Firebladovo osudové číslo je 24. Na můj svátek v roce 2007 byl poprvé registrován a inzerát, na který jsem reagoval a nakonec ho díky němu koupil, byl na motorkari.cz vyvěšen 24.4. (překvapivě svátek Nejvyššího)

Hornet, přesto co vše zažil, byl nablejskaná leštěnka. Fireblade je otřískanej válečník, který mi pomůže stahovat čas na okruhu.

Věrušínek600
Věrušínek600 napsal 22.09.14 v 21:13 10b.

Super!!

Jedi....
Jedi.... napsal 02.08.14 v 18:27

Já vím, že ne Taky první black and whity verzi jsem viděl u tebe a hodně se mi to líbilo Teď mi, ale přijde, že se to docela rozmáhá.

cat-nikita
cat-nikita napsal 02.08.14 v 10:32

Repsol určitě nemusí být oranžový

Jarky
Jarky napsal 16.07.14 v 21:54 10b.

moc pěknej stroj super barva 10b hodně km bez problému

Swistik
Swistik napsal 08.07.14 v 06:35 10b.

paradni svezeni a paradni stroj