Jawa 50/23 Mustang (1971)

Vlastník AaLve
Vloženo 6.7.2014
Aktualizováno 24.8.2016

No jó Mustang, co více dodat, vypadá solidně, ale jízda už horší.

Jawa 50/21 Pionýr: nemám moc peněz

První dojmy - Přijel jsem k majitelovi a doufal jsem, že na ní i odjedu domů, ale bohužel, když jsem odjel cca 500m od jeho domu, motor začal chcípat a špatně do něj teklo palivo, které asi hodně dlouho v té motorce bylo, nakonec jsme ho hodily do doprovodného auta, které mě hodilo i k majiteli a docela jsme se divili, že se vůbec vešel do kufru, jely jsme peugeot 607.

Doplňky na motorce - budu si dávat jiné zrcátko, jelikož to co tam je je prasklé jak sklo tak plastový kryt a nedrží a hýbe se zajizdy

Již předtím jsem měl staré motorky značky jawa jako jawa 50/21, 175/356 a čz 175/450, a ani jsem neměl příliš moc peněz k nákupu motorky, tak jsem našel tohoto mustanga po člověku co přišel o papíry, tak byl celkem levně, dal mi k němu rozebraný motor na ND, bouchnutou nádrž a náhradní kolo + duši, jen mě naštvalo, že nejela, když jsem s ní chtěl dojet domů, doma po vyčištění a výplachu nádrže, chytla, ale nedržela volnoběh, to jsem již nevyřešil, mám ji odedneska 6.7.2014 a trochu blbne, ale to se časem sešteluje, mám nějaké divné sání a nejen že vypadá hrozně, ale taky pořádně nefunguje, ale už mám sehnané jiné, jen počkat až mi ho přiveze kamarád.

AaLve
AaLve napsal 17.08.14 v 21:23

nejlepší bylo, když jsem byl na přepisu s majitelem, tak říkal, že tam lil petrolej, a já se divil, jak smrdel benzín v nádrži :D

MUSTANGOVY-SLON napsal 06.08.14 v 00:43

TAKY, JSEM MUSTANGEM ODCHOVANEJ A VÍM, ŽE NENÍ DŮLEŽITÉ, KAM NÁS MUSTANG DOVEZL, ALE CO JSME SE NA NĚM KDO NAUČIL

MUSTANGOVY-SLON napsal 06.08.14 v 00:42

MUSTANGOVY-SLON napsal 13.07.14 v 00:35