KTM 640 LC4 Supermoto (2006)

Vlastník dzah
Vloženo 4.7.2014
Aktualizováno 27.8.2015

KTM 640 prestige, co víc si přát o proti XT, které na silnici vůbec nejelo to bude velký rozdíl :D

Edit: 8.5.2015 rozdíl to je velký jede opravdu pěkně ale 3,4,5 by mohla jet ještě lépe

Motorka koupena od FIRMA:Reocar (Ústí nad Labem-centrum) - Super přístup, všechno v cajku, můžu jen doporučit

KTM 690 Supermoto R: Penízky, kde bych na to asi tak vzal.

První dojmy - První dojmy zatím nemám, protože motorka je bouraná a zatím nepojízdná, což už dávám pomalu do kupy. Hned jak zprovozním napíšu, momentálně čekám na náhradní díly které vyjdou zhruba se vším všudy na 20k, což je furt super, když počítám cenu mota :D. Edit: 8.5.2015 Hahaha opravy zatím vyšli na 100 tisíc

Motorku bych doporučil pro - Pro majitele zlatých kreditních karet. Alespoň ta moje ale když už to jede tak pro všechny co sednou na moto a přepnou na květák místo mozku :)

Doplňky na motorce - Jaký Proboha ??? dělám 100 hodin přesčasů za měsíc abych ji vůbec udržel ve stavu předpokládaném že někdy pojede :( takže doplňky jdou mimo mě

Recenze zkušenosti :), žádné nemám jen zkušenosti s koupí. Po XT jsem myslel že budu nějaký ten měsíc šetřit než něco koupím ale narazil jsem na netu na tenhle stroj a musel jsem ho mít :D. Jelikož byl o to velký zájem tak jsem zrušil veškeré plány a druhý den rovnou z noční pod plným domu zapřáhnout vozejk a hurá do ústí. Byl jsem tak natěšenej, že se mi nechtělo ani spát a vozejk na dálnici se mnou sotva stačil držet krok. Když jsem konečně dorazil a viděl moto hned bylo jasné, že se mnou odjede :D. Jediné nad čím sem váhal že nešla nastartovat při nehodě odlítla spínačka, budíky, maska a prostě všechno tam ve předu :D ale pro klid duše jsem jim tam chudinku trápily asi 2 hodiny aby chytla (hooodně dlouho stála) nakonec po neustálém nakopávání a se spoceným prodejcem :D se slovy "konečně svině jedna" chytla, takže nebylo co řešit.

Tonyny
Tonyny napsal 28.09.14 v 18:32

tak uz dej fotky at ji vidime krasavicu

Machy07
Machy07 napsal 04.07.14 v 17:33 10b.

Az ji opravis bude to Topovka jinak ty laufy vypadaji super