Suzuki GSX-R 1000 (2006)

Vlastník Romeo.GSXR
Vloženo 3.7.2014
Aktualizováno 3.7.2014

Odříkaného chleba, největší krajíc...

První dojmy - Oproti GSX-R 750 K1 má raketovou reakci na otočení plynem. Když jsem ji poprvé startoval s trochou plynu, leknutím jsem se z toho málem ... Ze zvuku a rychlosti reakce šel strach. Moto má kompletní zakázkový lak. Poměrně profesionální práce. Vše stříkané a pod lakem - jestli s tím lehnu, tak mě omyjou.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo už má něco najeto a v žilách mu místo krve proudí adrenalin.

Doplňky na motorce - Triovál Yoshimura (nově přeplášťovaný), komplet zakázkový lak - profesionální práce (vše pod lakem), lámací stavitelné páčky, samozřejmostí je výztuha rámu (tu jsem kontroloval jako první, když jsem si pro ní jel)

V úvodu jsem použil pořekadlo "odříkaného chleba, největší krajíc". Tohle sedí naprosto přesně, jelikož jsem tento ročník nechtěl. Proč? Protože jim praskají rámy u krku. A proč jsem si ji nakonec koupil? Protože je to legenda, je nejlepší, nejhezčí a ve všech sportovních recenzích vychvalovaná do nebes.

Zatím jsem toho na ní moc nenajdel. Před pár dny jsem si ji přivezl domů a většina moji trasy vedla po dálnici. Hned v začátku jsem zpozoroval, že v porovnání s GSX-R K1 má mnohem slabší ochranu před větrem. Podvozek se mi zdá tužší, jelikož jsem chvílema měl pocit, že si na těch našich panelech vyklepu ledviny. Má to nižší posez, takže je tam vzpřímenější pozice, ale více pokrčené nohy.

Z počátku jsem se obával údajného brutálního výkonu, ale po chvíli jsem zjistil, že to nebude takové horké.

Ač jsem na tom téměř nic nenajel, už teď je jasné, že nejlépe ji bude na okruhu. Ostatně, přesně tohle píšou ve všech recenzích. Na cestování to asi úplně nebude, ale k tomuto účelu jsem ji nekupoval. Chtěl jsem radikálně sportovní motorku a tohle je ta nejlepší volba.

vojtasíč
vojtasíč napsal 12.04.18 v 18:26 10b.

Ty barvy pecka!

rybíz5
rybíz5 napsal 20.05.15 v 14:18

Čoveče,to je fakt krásná Sůza

Carlosz
Carlosz napsal 09.05.15 v 19:25 10b.

Krása 10b.

Daart
Daart napsal 14.07.14 v 19:37

no jooo, na tu jsem se byl mrknout. jenze jsem stihl driv koupit v origo bilo-modre, jinak toto byl druhy kandidat na koupi

kut
kut napsal 13.07.14 v 20:45

tak tak,tu paradu me opravil stevan) Ale z duvodu pokusu o krades,jsem ji prodal(((