Cagiva River 600 (1999)

Vlastník Jaines
Vloženo 1.7.2014
Aktualizováno 22.1.2015

Ne nadarmo se říka, že je tenhle stroj vibrator :D

Motorka koupena od motobazar

První dojmy - Bala jsem se, ze bude dost tezka ale i s 55ti kilama ji zvladam docela dobre. Strasili me, ze jako s jednovalcem, si mam davat pozor na razeni ale v podstate je to skoro jako u auta. Az teda na to ze pri 30 km/h ten motor na 2ku rve a na 3ku chcipa :D musim to dostat do ruky ale jinak pohoda stroj

Vybrala jsem si Cagivu spíš podle ceny a i kdyz to byl vyber na blind, tak jsem spokojena. Dobre se sedi. Roky jsou teda dost znat ale par dalsich myslim vydrzi. Pri jizde se dost klepou zrcatka, takze kdyz za sebou hledam pritele, vidim jen rozmazane smouhy :D pri startovani se neda pridat plyn, motorka zastavkuje a mozna ale fakt mozna za hodinu, by jsem ji mohla zkusit nastarovat znovu :D vetsinou chyta hned a kdyz ne, tak na sytic temer vyborne. Dobre se da vyuzit prihradka na nadrzi. Pri spotrebe tehle motorky se teda neda moc usetrit, mezi tim, co ja tankuju uz po druhe plnou, pritel ma jeste pulku :D jinak co se tyce jizdy, tak na silnici vyborne sedi a vse je ok.

Jaines
Jaines napsal 22.01.15 v 10:30

Ahoj, to jsem netusila ani ja o to vic me mrzi, ze to zjistujem az ted. Ja si bohuzel v tehle sezone moc nezajezdim, budu mit na bříšku cennej náklad :) tak snad aspon jedna jizda na konci sezony :)

DejvGSR
DejvGSR napsal 29.12.14 v 17:42 10b.

Ahojky Štěťačko, máš pěknou motku. Ať dlouho slouží a dělá jen radost. Tada, netušil jsem, že nás ve Štětí je víc. V nastávající sezoně by chtělo domluvit nějakou Štětckou vyjížďku, nebo aspoň hospodu.

Jaines
Jaines napsal 08.07.14 v 22:57

děkuju přátelé, v sedle Rivera nebo jiném, snad každý z nás štastný a štěstí i vám, hodně třeba

Bundes
Bundes napsal 01.07.14 v 22:55 10b.

Za deset

Milan1963
Milan1963 napsal 01.07.14 v 10:47 10b.

Taky si myslím, že jednoválec je bezproblémový, mám vlastní zkušenost. Příjemné ježdění přeju.