Honda VTR 1000 SP1 (2001)

Vlastník fujitsubo
Vloženo 25.6.2014
Aktualizováno 21.7.2014

Velka, slavna a tezka historie SBK...

Motorka koupena od Sobi (Hradec-Nová Ves) - Lepsi snad byt ani nemuzou... Kdyz sp tak rovnou od prezidenta sp clubu-proste styl:-D

Yamaha YZF-R1: prodejce si hral na chytryho a delal drahoty, i kdyz volal druhej den, ze by mi ji teda prodal... naštěstí pro mne uz jsem koupil sp

První dojmy - Muj uplne prvni dvouval... Nikdy predtim jsem v2 ani neridil, takze jsem byl prekvapenej, ze to je uplne neco jinyho. Tady jedete na vlne tociveho momentu... Nekdy jsem mel pocit, ze.to vubec nejede a nekdy, ze to jede az moc. Ja prestupoval ze ctyrvalcove 600, takze jsem spokojen, ale verim tomu, ze kdo prestoupi z radoveho litru, tak musi mozna byt trochu zklaman vykonem. Me osobne to staci i kdyz v moste na cilovce me davaj i moderni 600, holt ta poctiva a tezka kovarina se musi nekde projevit;) Na sp se mi libi, ze ridim legendu a ten zvuk...

Motorku bych doporučil pro - Pro kazdyho, kdo vi co kupuje a tím padem bude milovat nedostatky, protoze SP;-)

Doplňky na motorce - Motorka je snad maximálně moznem seriovem stavu. Je tam kn filtr, vyfuky leovince, powercommander usb, padaky, tlumic rizeni ohlins, rolny.

Planuji porizeni prepakovani a možná karbonoveho predniho blatniku, protoze se mi libi.

Ridi se dobre, kdyz ji drzite pod krkem a uplne nejlip se cítí na velkem okruhu s maximalne utahnutym tlumicem rizeni... Je to proste krasne nostalgicke svezeni. Ty reci o tom, že je tvrda a nepohodla je mozna pro nekoho pravda, ale ja osobne jsem dal za den 400 km po ceskych okreskach a pak se klidne posadil do hospody na pivo Problemy vidim pouze dva a to hmotnost a mozna spotrebu, mam pocit ze furt tankuju, ale za tu mega pracku na palici to proste stoji. Jezdim s tim obcas i do prace pres centrum prahy a taky se da, obcas delam i vetsi mysky než skutr. Jako bonus je hrmeni z vyfuku, to vam kazdej rad uhne

bruttopyr
bruttopyr napsal 13.04.20 v 15:26 10b.

Nádherná strojovna!

Delta
Delta napsal 30.01.17 v 19:57 10b.

Lys
Lys napsal 30.09.15 v 21:09 10b.

Moc pěkná

fujitsubo
fujitsubo napsal 02.07.14 v 12:12

Presne!!! Po suzuki gsxr s karbcema jsem si rikal Hondu?? Nikdy!!! Ale sp proste z hrackarstvi neni

justyn
justyn napsal 02.07.14 v 09:32 10b.

SP miluju Tak at ti dělá dál radost a přeji mnoho štastných km v sedle SP Jasných 10b