Honda VT 125 Shadow (1999)

Vlastník WEnca66
Vloženo 23.6.2014
Aktualizováno 23.6.2014

Spolehlivý stroj. Bez jakých koliv problému na 20 000km při běžné údržbě. Prostě skvělá koupě.

Yamaha XV 125 Virago: byl jsem na ní moc vysokej

První dojmy - Jelikož jsem před tím jezdil na Jawa 23 mustang, tak byl pro mě velký nezvyk řazení, ale na to si člověk za chvilku zvykne. Překvapila mě dobrá ovladatelnost, A překvapivě vysoký podvozek na Choppera.

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná pro začátečníky.

Doplňky na motorce - kožené brašny, opěrka spolujezdce

Tuto motorku jsem si vybral protože působila ohutněji než yamaha virago, byla to první kopě motorky a velice rozumná.

Motorka je celkem pohodlná není problém na jeden zátah zajet i 200km bez pauzy. Za celou dobuz co jí mám 4 roky a najetých 22 000 tak bez jakých koliv problémů, Když nepočítám píchlý kola a klasická údržba.

Je překvapivé, že má větší tah až ve vyšších otářkach, i když je to chopper
Je dělaná jak do města tak i na vedlejší silnice. Není to na žádný šílení po dálnicích. i když se dá z ní dostat 120km/h

Cestuje se mi naní dobře za 6 dní 1666km denně kolem 200-400km a bez jakých koliv problému a nebyly to jen rovinky, ale i přejezd před úpatí vysokých tater.

Velmi spolehlyvý stroj doporučuji

Marky88
Marky88 napsal 18.07.14 v 16:25

Pěkná mašina

Benny_Hill
Benny_Hill napsal 27.06.14 v 07:48

Ano..motorka je o jazdení..kedykoľvek a kdekoľvek..na fotkách vidím ,že si to užívaš ..držím palce

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 26.06.14 v 03:51 10b.

Pohodovka na cesty. 10b

žižala.
žižala. napsal 24.06.14 v 20:51 10b.

Parádní čopřík.

Boža
Boža napsal 24.06.14 v 17:55 10b.

Pěkná mašinka za 10 bodů