Kawasaki GPX 250r (1988)

Vlastník Mudry17
Vloženo 19.6.2014
Aktualizováno 21.9.2014

Miluji tento stroj! Neskutečně jsem si oblíbil! i když je starší tak i 190km/h jede!:)
A dokáže všude podržet !

První dojmy - Motorka je pro začátečníky, je rychlá,malá,lehká :). Spojka zabírá uplně nádherně , dá se točit až do 16 tisíc otáček ... spíše tento stroj chce aby byl točen do otáček ! a to miluji!:)

Motorku bych doporučil pro - Začátečníkům i když tuto moto už neseženou ..:(

Doplňky na motorce - Laděný výfuk.

Já si gpx nevybral , kdysi v roce 2001 si tatka pořídil domů motorku, jezdil na ní 2měsíce a pak mě měnší uraz, tak dal moto do garáže a 9let čekala v garáži na mě dokud mi nebylo 18náct:).
Klady : rychlá , nízká , lehounká , pro začátečníky , lechce opravitelná díky přehlednosti a jednoduchosti
zápory : není stavěná na spolujezdce který váží více jak 90kilo, malý uložný prostor (jsem rád když tam vložím lékarničku ) kvůli barvě a menšímu zadku motorky nejde sehnat pořádný kufry na cesty a největší problém : při každý opravě je nutnost sundat nádrž,přední plasty a boční...což je asi 15šroubů jen kvůli výměně svíčky
nejlépe jí je ve městě protože má laděný zvuk a při otáčkách šíleně řve že jde slyšet na kilometry daleko:).

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 26.06.14 v 12:13 10b.

Tohle se jen tak nevidí ať ti slouží

Thunder
Thunder napsal 26.06.14 v 10:07 10b.

super kawa

Memphis-Divočák
Memphis-Divočák napsal 24.06.14 v 18:56 10b.

Tak to je teda raritka!! Palec nahoru dal jsi ji do pekneho stavu. Hlavne do Originálního. Fandim!!

Mann
Mann napsal 24.06.14 v 09:12 10b.

To je kousek Znám ho jen z katalogu, bylo by zajímavé jej vidět na živo

fantomasbike
fantomasbike napsal 24.06.14 v 05:59